Чемпіонат України серед юніорів: беззаперечні перемоги Бех та Чернікова

270
У Сумах триває юніорський чемпіонат України. У перший день змагань атлети розіграли нагороди у 16 дисциплінах. Багато хто з учасників уже добре знайомі вболівальникам завдяки своїм виступам ще на юнацькому рівні.

Досить високі результати продовжує показувати Олексій Поздняков. 400 метрів цей 17-річний юнак пробіг за 49,27 с. Проте 6 лютого автором найкращого часу став не він. Випередити його вдалося Данилові Даниленку (49,13). Третім фінішував Олексій Мацкевич – 49,84 с.

У дівчат перемогла Оксана Ралько (55,69 с). Другий час показала Вікторія Ткачук (55,98 с).

Микита Захарченко став чемпіоном України з бігу на 60 метрів з бар’єрами. Киянин подолав дистанцію за 8,02 с. Слідом фінішували В’ячеслав Швидкий (8,09) та Роман Іванов (8,25). У дівчат цю дисципліну виграла Поліна Галкіна (8,85 с).

На 60-метрівці у дівчат виклик юніоркам спробували кинути атлетки, які ще виступають у юнацькій віковій категорії, – Яна Хабіна та Вікторія Рурак. Цього разу перемогти старших суперниць їм не вдалося. Найшвидше дистанцію подолала Анастасія Нікітіна (7,67 с). Дар’я Лунякіна була другою (7.81 с), а Яна Хабіна повернеться зі змагань з «бронзою» (7,83 с).

У хлопців найкращим став Володимир Супрун (6,87 с). У срібного призера змагань Романа Кравцова – 6,91 с.
Владислав Черніков став переможцем зі штовхання ядра. З кожною спробою він лише додавав у результаті. Якщо перші три виходи у сектор подарували йому результати за 17 метрів, то заключні три спроби стали недосяжними для суперників – 18,15 м, 18,48 м і на завершення 19,02 м. Срібний призер змагань, Роман Обухов, штовхнув ядро на 17,81 м.

Так само поза конкуренцією був і Вадим Адамчук. Вже у першій спробі у секторі для стрибків у довжину він показав свої переможні 7,46 м. Сергій Никифоров був другим (6,95 м).

Статус фаворита підтвердила Марина Бех. Ця 17-річна дівчина вже зараз складає конкуренцію багатьом дорослим спортсменкам. У Сумах усі її результативні спроби були за 6 метрів, а найкраща з них – 6,30. Срібна медалістка змагань, Богдана Мельник, у своїй найкращій спробі стрибнула на 5,97 м.

Попередня статтяНа Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2013 визначили вікову категорію учасників
Наступна статтяУкраїнці за кордоном: огляд виступів українських атлетів на міжнародних турнірах