«Samsung – Зірки жердини»: Бубка дозволив Лавілленьє побити світовий рекорд

257
Менше доби залишається до початку міжнародного легкоатлетичного турніру зі стрибків з жердиною «Samsung– Зірки жердини». За день до початку змагань відбулася традиційна прес-конференція.

 
Крім спортсменів участь у прес-конференції взяли замісник донецького міського голови Валентин Лактіонов, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, представники головних спонсорів турніру та його головний ідеолог, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.
 
– Нам дуже приємно проводити «Зірки жердини» 24-й раз, – заявив Серій Назарович. – Наш чудовий турнір став популярним і відомим. Радує, що участь у ньому беруть провідні спортсмени світу.
 
Сергій Бубка побажав учасникам показати високі результати, зазначивши, що для цього створені всі умови. Один з тих, від кого таких результатів чекають, є олімпійський чемпіон Рено Лавілленьє. Француз без зайвої скромності заявив про те, що не бачить гідних конкурентів і приїхав у Донецьк лише за перемогою. Більше того, він спробує встановити на «Зірках жердини» особистий рекорд. Нагадаємо, що у приміщенні Лавілленьє стрибав 6,03 м.
 
Не обійшлося і без питання щодо світового рекорду Сергія Бубки. Лавілленьє після звернення журналістів запитав дозволу у Сергія Назаровича, на що той дав свою згоду. Залишається лише почекати, буде рекорд француза особистим чи світовим.
 
Прес-конференцію супроводжували жарти і приємні спогади про Олімпіаду. Та вже завтра атлетам буде не до жартів. Нагадаємо, що транслювати змагання буде «Перший національний».
За матеріалами hotsport.ua
Фото: www.segodnya.ua
Попередня статтяОлена Холоша – у трійці світового топ-листа
Наступна статтяОльга Саладуха вийшла у лідери світового сезону