«Samsung – Зірки жердини»: рекорд континенту від Сілви та прогнозована перемога Лавілленьє

353
Світовий рекорд Сергія Бубки залишається недосяжним для стрибунів з жердиною. Ні Рено Лавілленьє, ні жодному іншому супернику перевершити досягнення Сергія Назаровича на турнірі «Samsung– Зірки жердини» не вдалося. Щоправда, француз їхав у Донецьк з метою побити не стільки світовий рекорд, скільки власний (6,03 м).

 
Напередодні Лавілленьє зробив сміливу заяву, вказавши на відсутність суперників і свою впевненість у перемозі. Стати першим йому не завадив жоден з атлетів. Проте перевершити свій рекорд або покращити найкраще досягнення сезону Рено не зміг. Француз став найкращим з результатом 5,85 м. На 5 сантиметрів менше настрибав грек Констадінос Філіппідіс. А висоту 5,70 м взяли відразу троє – росіянин Сергій Кучеряну, німець Мальте Мор та чех Ян Кудлічка, проте за спробами третю сходинку посіли Кучеряну і Мор.
 
Українець Максим Мазурик замкнув вісімку найсильніших (5,35 м). З таким самим результатом змагання завершив і Іван Єрьомін, який програв більш титулованому співвітчизнику за спробами. Тимур Скорих – 11-й (5,20).
 
У жінок перемогу відсвяткувала кубинка Яріслей Сілва. Її 4,76 м стали не лише повторенням найкращого результату сезону у світі, а ще й рекордом континенту. Росіянка Анастасія Савченко була другою (4,65), а гречанка Ніколія Кіріакопулоу стала третьою з національним рекордом (4,60 м). Одна з головних фавориток змагань, бразилійка Фабіана Мурер, взяла висоту 4,45 м, проте продовжити змагання їй завадила травма.
 
Наталія Мазурик була дев’ятою (4,20 м).
 
Високих результатів і видовищних стрибків чекали від польки Анни Роговськи та шведки Ангеліки Бенгтссон, проте обидві спортсменки не зуміли підкорити стартову висоту.
Попередня статтяОльга Саладуха вийшла у лідери світового сезону
Наступна статтяДо уваги атлетів та президентів регіональних ФЛА! Вибори до Комісії атлетів