У Чернігові відбувся фінал змагань за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика»

239
У Чернігові закінчився чемпіонат міста з ігрового багатоборства за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика». Участь у спортивному заході брали 26 загальноосвітніх шкіл, але у фінал пройшло лише сім.

У фіналі 17 лютого виступали школи №1, № 3, №15, №19, №24, №29, № 31 і № 34. З невідомих причин представники школи № 31 у вирішальний день змагань так і не з’явилися.

Поза конкуренцією була команда школи №29, яка перемогла у всіх видах програми. До трійки призерів також увійшли школи №15 та №1. За свої успіхи команди отримали кубки та медалі з грамотами, а також хороші і корисні призи для своїх шкіл.

Свято відзначилося не лише спортивною складовою. У перерві між змаганнями учасники та гості могли насолоджуватися танцювально-музичними подарунками.

Сподіваємося, що приклад Чернігова наслідуватимуть і інші міста та села України, і програма ІААФ «Дитяча легка атлетика» незабаром стане першим номером у програмі загальноосвітніх шкіл нашої країни.
За матеріалами: chfla.org.ua