Віра Ребрик – чемпіонка України з метань

337
16 місць на чотири види метань – саме такою є квота для участі у зимовому Кубку Європи з метань. Кожен з видів представляє лише по одному чоловіку та одній жінці від країни. Щоправда, команд буде дві – доросла і молодіжна. За потрапляння до їх складу наразі атлети борються на чемпіонаті України з метань у Ялті.

 
У перший день змагань за нагороди боролися представники лише юнацької категорії. Сьогодні до них приєдналися юніори та дорослі.
 
Рекордсменка України з метання списа Віра Ребрик не знала собі рівних на рідному стадіоні «Авангард».  У своїй найкращій спробі Віра показала 63,36 м. Слідом фінішувала учасниця юніорського чемпіонату світу-2010 Ганна Хабіна (60,98). Бронзову медаль виграла чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор Катерина Дерун (55,10). Ганна Гацько була четвертою (54,88).
 
У змаганні юніорок чемпіонкою України з метання диска стала Тетяна Юр’єва (48,39 м). А другу сходинку посіла та, хто влітку може представляти Україну на юнацькому чемпіонаті світу. 16-річна Карина Чередниченко відправила диск на позначку 45,72 м. Свій переможний кидок вона виконала в останній спробі, обійшовши на два сантиметри Тетяну Маркову.
 
Лідер юніорської збірної України з метання молота Альона Шомотіна підтвердила свій статус. Чотири спроби атлетки були за 60-метрову позначку, а найкраща з них – 63,21 м. Другу сходинку посіла Ірина Климець (59,10 м). Замкнула трійку призерів переможниця юнацьких змагань Валерія Семенкова (57,31 м).
 
Серед юніорів головними претендентами на «золото» вважалися Сергій Регеда та Артем Полешко. Власне, вони його і розіграли. Регеда в усіх результативних спробах відправляв молот за 70-метрову позначку. Найбільш вдалим був останній, шостий вихід у сектор. У ньому Сергієві вдалося показати результат 76,98 м. У Полешка «срібло» і 69,08 м. Замкнув призову трійку Олексій Ющенко (68,20).
 
Обійшлося без несподіванок і у секторі для метання списа. Тетяна Фетіскіна здобула впевнену перемогу (55,59 м). Слідом розташувалися Тамара Євдокимова (47,68) та Марія Барилюк (45,75).
Усі результати змагань можна переглянути на сайті ФЛАУ: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2013/2013.02.18/index.htm
Фото: Анна Куликова
 
Попередня статтяРозпочав роботу Комітет розвитку ФЛАУ
Наступна статтяБерлін претендує на проведення чемпіонату Європи-2018