Чемпіонат Європи-2013 у приміщенні: Андрій Семенов не зміг подолати кваліфікацію

195
Початок зимового чемпіонату Європи з легкої атлетики змусив понервувати, але бажаного результату так і не подарував.

 
28 лютого змагалися лише штовхальники ядра. Для подолання кваліфікації їм було необхідно показати 20,15 м. Зробити це вдалося лише сербу Асміру Колашіначу. У першій спробі він показав 20,31 м. Решта атлетів добиралася у фінал за найкращим результатом. На жаль, Андрію Семенову не вдалося потрапити до вісімки найсильніших.
 
У першій спробі українець відправив ядро на 19,34 м. Друга була невдалою, і атлет вирішив заступити. У вирішальній спробі Андрієві вдалося додати (19,53), проте цього для виходу у фінал було недостатньо. У підсумку Семенов посів 14-ту сходинку.
 
Крім Колашінача штовхнути ядро за 20-метрову позначку вдалося лише двом атлетам – Хамзі Алічу з Боснії і Герцеговини (20,05 м) та чеху Ладіславу Прашилу (20,03 м). Не вдалося впоратися з цим завданням діючому чемпіону Європи у приміщенні Ральфу Бартельсу. Проте німець з п’ятим результатом (19,89) усе ж пробився до фіналу. До речі, 2006 року на літній континентальній першості у Гетеборзі Бартельс також виграв «золото».
 
Натомість не зміг пройти кваліфікацію бронзовий призер чемпіонату Європи-2011 у приміщенні Максим Сідоров. Росіянин завершив змагання 12-м (19,58). Не потрапили до фіналу і чемпіон Європи-2009 серед молоді росіянин Валерій Кокоєв та призер юнацького і юніорського чемпіонатів світу хорват Марін Премеру.