Зі світу по нитці: «срібний» фініш Руслана Дмитренка та п’ятірка від Людмили Коваленко

270
Минулої неділі ледь не у всіх куточках планети атлети змагалися у марафонах, напівмарафонах та інших дисциплінах легкої атлетики. Були серед них і українці.

***
На змаганнях зі спортивної ходьби Lugano Trophy – Memorial Mario Albisetti у Швейцарії українець Руслан Дмитренко виграв «срібло». Дистанцію 20 км він подолав за 1:20.38 год. Півтори хвилини у Руслана виграв китаєць Чжень Ван.

Назар Коваленко перетнув фінішну лінію четвертим (1:21.10). Іван Лосєв став дев’ятим (1:21.55).
***
Українка Людмила Коваленко фінішувала п’ятою у напівмарафоні NYC Half  New York. Дистанцію вона подолала за 69.43 хв. Цей час став найкращим у кар’єрі Людмили.

Першою фінішну лінію у Нью-Йорку перетнула кенійка Кароліне Ротіч (69.09). Слідом фінішували Діане Нукурі-Джонсон з Бурунді (69.12) та хорватка Ліза Стубліч з національним рекордом Хорватії (69.18).
***
Один з найвідоміших марафонів світу приймав Рим. Переможцями стали ефіоп Негарі Терфа (2:07.56 год) та кенійка Хелена Кіпроп (2:24.40).

У Сеулі пройшов марафон Dong-A. Українці у ньому участь не брали, а перемогли атлети з Кенії – Франклін Чепквоні (2:06.59 год) та Філомена Чепчірчір (2:25.43).

У напівмарафоні в Ямагучі (Японія) бігли, в основному, лише місцеві атлети. Вони і перемогли. Серед чоловіків найшвидше подолав дистанцію Фуміхіро Маруяма (61.15 хв), а серед жінок – Юкіко Акаба (68.59). Переможницею з бігу на 10 км стала Ріко Мацузакі (32.48 хв).
Попередня статтяКалендар змагань на 18-24 березня
Наступна статтяВ Донецке открылась фотовыставка «Легкая атлетика – сила притяжения»