До уваги ЗМІ! Розпочато акредитацію на юнацький чемпіонат світу у Донецьку

189
Шановні представники ЗМІ! Розпочато акредитацію на юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики, який з 10 по 14 липня 2013 р. прийматиме Донецьк. Даний вид акредитації розповсюджується лише на журналістів друкованих та Інтернет ЗМІ і фотографів. Представники ТБ та радіо проходять окрему процедуру акредитації.

 
Зареєструватися для отримання акредитації ви зможете в онлайн-режимі, але для цього вам необхідно отримати у ФЛАУ спеціальний код доступу.
 
Журналісти та фотографи, які прагнуть висвітлювати юнацький чемпіонат світу, повинні до 5 ЧЕРВНЯ подати у Федерацію легкої атлетики України оригінал листа-підтвердження про те, що редакція гарантує оплату всіх витрат (проїзд, проживання та добові) на час перебування журналіста чи фотографа на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку. Лист повинен бути на фірмовому бланку редакції за підписом головного редактора та затвердженим мокрою печаткою.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що акредитацію на юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики можуть отримати лише професійні журналісти та фотографи. Федерація легкої атлетики України перш ніж надати код доступу може запросити публікації статей або фотографій журналіста чи фотографа, який бажає акредитуватися. Якщо заявок надійде більше, ніж наявно місць, то ФЛАУ разом з асоціацією спортивних журналістів України залишає за собою право вибору, кому з апелянтів віддати перевагу.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що веб-сайти мають пройти особливу процедуру підписання угоди з оргкомітетом змагань. Це пов’язано з можливістю вивішувати відео та аудіо матеріали на сайтах. Акредитовані фотографи також матимуть дати згоду на те, аби не користуватися своїми камерами в режимі зйомки відео.
 
За додатковими поясненнями та з офіційними листами від редакцій просимо звертатися до прес-секретаря ФЛАУ.
 
Нагадуємо, що інформацію про актуальні акредитації ви можете знайти у відповідному розділі на сайті ФЛАУ: Прес-центр – Акредитація.