На турнірі багатоборців у Гьотцісі виступить дві українки

248
25-26 травня Гьотціс прийматиме один з найбільш очікуваних і престижних турнірів багатоборців – HypomeetingGoetzis. Виступлять на ньому і дві українки – Ганна Мельниченко та Аліна Фьодорова.

 
У березні, на чемпіонаті Європи в приміщенні, Мельниченко виграла бронзову медаль. Австрійський турнір також неодноразово складався успішно для наших дівчат і для Ганни зокрема.
 
Цього року в Австрії не виступатимуть олімпійські чемпіонки 2008 та 2012 років Наталія Добринська і Джессіка Енніс, проте на старт вийде чемпіонка світу, бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні росіянка Тетяна Чернова. Також конкуренцію складуть чемпіонка Європи-2011 та дворазова чемпіонка Європи у приміщенні (2011 та 2013 роки) француженка Антуанетт Нана Джиму і срібний призер чемпіонату Європи-2013 у приміщенні білоруска Яна Максімова. Спробують кинути виклик і голландка Дафне Шипперс та німкеня Юлія Мехтіг.
 
У змаганнях чоловіків планувався виступ українця Олексія Касьянова. Та один з фаворитів турніру і один з найбільш титулованих багатоборців сучасності, на жаль, підвернув ногу і був змушений відмовитися від участі.  За його відсутності одні з найбільш імовірних претендентів на перемогу – німець Паскаль Беренбрух, голландець Еелко Сінтніколаас і чех Адам Себастьян Гелкелет.