Легкоатлетичний вік-енду: перемога Борисюка та найкращий результат сезону в світі серед дівчат на 100-метрівці

296
2 червня в Єріно пройшли змагання пройшли Всеросійські змагання з легкої атлетики на призи Юлії Печонкіної. Участь у них взяли і кілька українців.

Олександр Борисюк досить упевнено переміг з бігу на 1500 метрів – 3.40,88 хв. Його найближчий переслідувач, росіянин Дмитро Нізельський, подолав дистанцію за 3.42,01.

Бігунка на 800 метрів Олена Сідорська спробувала свої сили у компанії справжніх зубрів цієї дистанції – росіянок Марії Савінової та Олени Котульської, а також білоруски Марини Арзамасової. Українка фінішувала шостою, відразу за Арзамасовою – 2.01,00 хв. А виграла змагання Савінова (1.58,75).

Анастасія Лебдь фінішувала четвертою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (57,72 с). У переможниці змагань, росіянки Віри Рудакової, – 56,77 с.

Також в Єріно жінки змагалися в не олімпійській дисципліні – спортивній ходьбі на 3000 м. Виграла змагання росіянка Євдокія Короткова (12.31,4). Українка Ольга Яковенко була п’ятою (12.40,3).
***
На змаганнях CIF State Track and Field Championships у США місцева атлетка Аріана Вашингтон встановила найкращий результат сезону в світі серед дівчат (1996 р.н. і молодші) з бігу на 100 метрів. Дистанцію вона подолала за 11,39 с.