Недільні успіхи українців: Ганна Мельниченко вийшла в лідери світового сезону

252
Пропонуємо вашій увазі короткий огляд змагань, які пройшли в неділю, 9 червня.

TNT Express Meeting, Кладно (Чехія). Українка Ганна Мельниченко очолила світовий топ-лист сезону з семиборства. На турнірі багатоборців TNT Express Meeting, який 8-9 червня приймав Кладно, Мельниченко набрала 6416 очок.

В окремих видах Мельниченко показала такі результати: 100 м з/б – 13,26 с (особистий рекорд); висота – 1,80 м; ядро – 13,71 м; 200 м – 23,85 с (особистий рекорд); довжина – 6,46 м; спис – 39,63 м; 800 м – 2.12,54 хв (особистий рекорд).

Другу та третю сходинки посіли полька Кароліна Тимінська (6360) та чешка Елішка Клучінова (6190) відповідно. Змагання серед чоловіків виграв білорус Андрій Кравченко (8380).

6th Meeting International Mohammed VI, Рабат (Марокко). Богдан Бондаренко виграв змагання зі стрибків у висоту в Рабаті. Українець показав однаковий результат з італійцем Сільвано Чезані (2,28 м), проте витратив на це менше спроб.

Ганна Князева виграла змагання з потрійного стрибка. Переможною для неї стала друга спроба – 14,29 м.

Ганна Тітімець була другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,02 с). Попереду українки лише румунка Ангела Моросану (54,37 с).

Микита Нестеренко був п’ятим у секторі для метання диска (60,11 м). Переміг іспанець Маріо Пестано (65,79 м).

Наталія Лупу (2.01,54 хв) та Ольга Ляхова (2.01,63 хв) фінішували четвертою та п’ятою з бігу на 800 метрів. Виграла дистанцію росіянка Катерина Поістогова (1.59.80 хв).

Світлана Шмідт була 11-ю з бігу на 3000 метрів з перешкодами (9.53,95 хв). Перемогла ефіопка Хівот Айялев (9.18,72).

Тамара Твердоступ виступила пейсмейкером на дистанції 1500 метрів. До перемоги вона привела кенійку Хеллен Обірі (4.03,55 хв).

Joensuu Games, Йоенсуу (Фінляндія). На змаганнях Joensuu Games українці оформили «золотий» дубль з бігу на 800 метрів. Першим фінішну лінію перетнув Олег Каяфа (1.47,99 хв), а Ігор Давидов був другим (1.49,36 хв).

Валерія Мара була другою з бігу на 3000 метрів з перешкодами (9.53,34 хв). Марія Шаталова фінішувала слідом (10.03,51). Виграла змагання фінка Сандра Ерікссон (9.48,58).

8th Opole High jump Festival, Ополе (Польща). Справжньою зіркою у секторі для стрибків у висоту в Ополе став Мутаз Есса Баршим з Катару. Він і виграв змагання з результатом 2,33 м. Українець Віктор Шаповал був дев’ятим (2,14 м).

У змаганнях жінок перемогла полька Каміла Степанюк (1,99 м – національний рекорд). Українка Валентина Ляшенко сьома (1,78 м).

Schweizer Frauenlauf, Берн (Швейцарія). Вікторія Погорєльська виграла змагання з бігу на 5 км у Берні. Дистанцію вона подолала за 16.00,4 хв. Тетяна Вернигор була п’ятою (16.40,2).
Попередня статтяЛегка атлетика з’явиться на українському ТБ!
Наступна статтяКалендар змагань на 10-16 червня