Легкоатлетичний вік-енд у виконанні українців

328
Олексій Сокирський виграв змагання з метання молота в Турку. У Фінляндії українець у найкращій зі спроб відправив снаряд на 75,83 м.

Тарас Бибик виграв змагання з бігу на 800 метрів у Безансоні. Дистанцію українець подолав за 1.48,02 хв. Ілля Сухарєв був у Франції третім з бігу на 3000 метрів з перешкодами (8.39,77 хв). Виграв ефіоп Хабтаму Джалета (8.37,77).

Дарина Приступа виграла 400-метрівку на змаганнях у Щецині (52,82 с). Юлія Баралей бігла у забігу В і була в ньому другою (52,69 с). Максим Мазурик не зміг подолати стартову для себе висоту (5,20 м). Переміг німець Рафаель Хольцдеппе (5,60). Ігор Давидов спробував себе у ролі пейсмейкера на своїй рідній 800-метрівці. Переміг Едвін Меллі з Кенії (1.45,25 хв).

На змаганнях у Ґетеборзі така ж місія, як і у Давидова, була у Тамари Твердоступ, тільки на дистанції 1500 метрів. До перемоги вона привела Мераф Бахта з Еритреї.

Андрій Ковенко був третім зі спортивної ходьби на 20 км на змаганнях Festival Internacional de Marcha de Alytus у Литві. Час українця – 1:21.38 год.

Ірина Васьків на змаганнях у Ріді (Австрія) була четвертою з бігу на 100 метрів (11,91 с). У попередньому колі спортсменка подолала дистанцію за 11,86 с.