Golden Spike: повернення П’ятниці та перемога Бондаренка

372
26-27 червня Острава приймала престижний легкоатлетичний турнір Golden Spike. Українець Богдан Бондаренко виграв змагання зі стрибків у висоту з результатом 2,28 м. Олексій Сокирський був третім у секторі для метання молота (76,97 м). Переміг з результатом 80,75 м угорець Крістіан Парш.

Після надскладної травми до змагань повертається срібний призер Олімпійських ігор з метання списа Олександр П’ятниця. Поки що про перемогу в секторі говорити зарано, але перемога над собою вже є.
На тренуваннях спортсмен метав спис на 72 м. В Остраві в найкращій зі спроб йому вдалося показати 71,44 м і стати шостим.

Ілля Сухарєв був десятим з бігу на 3000 метрів з перешкодами (8.35,99 хв). Переміг кенієць Консеслус Кіпруто (8.11,27). Серед жінок Світлана Шмідт з результатом 9.37,33 хв була шостою, а виграла забіг кенійка Мілка Чемос (9.17,92). Валентина Жудіна була на дистанції пейсмейкером.

Ефіопка Тірунеш Дібаба очолила світовий топ-лист сезону з бігу на 10000 метрів (30.26,67 хв). Ще один найкращий результат сезону в світі глядачі побачили в секторі для штовхання ядра у виконанні Валері Адамс з Нової Зеландії (20,88 м).

100-метрівку найшвидше подолав Асафа Пауелл з Ямайки (10,06 с). Дистанцію 400 метрів виграв Кірані Джеймс з Гренади (44,49 с). Австралійка Саллі Пірсон перемогла з бігу на 100 метрів з бар’єрами (12,67 с).

Французу Рено Лавілленьє перемогу зі стрибків з жердиною принесли 5,92 м. Німець Бйорн Отто другий (5,72). У жінок змагання виграла росіянка Олена Ісінбаєва (4,78 м).