Оголошено склад збірної України на юнацький чемпіонат світу ІААФ з легкої атлетики

19
Склад збірної команди України для участі в юнацькому чемпіонаті світу ІААФ 2013 з легкої атлетики
Вид
Прізвище та ім’я спортсмена
Дата народження
Область, яку представляє
 
 
ДІВЧАТА
 
 
1
100м
Романюк Олександра
22.07.1996
Київська
2
100м
Калістратова Аліна
06.11.1996
Харківська
3
200м
Харченко Романа
17.10.1996
Львівська
4
400м
Качур Яна
13.01.1997
Кіровоградська
5
800м
Мороз Юлія
19.01.1996
Київська
6
800м
Дуць Марина
17.07.1997
Рівненська
7
1500м
Ільчик Антоніна
16.08.1996
Київська
8
3000м
Немченко Марина
09.05.1996
Харківська
9
100 м з бар’єрами
Іоничева Юлія
05.07.1996
Харківська
10
100 м з бар’єрами
Сухотська Анастасія
23.09.1997
Житомирська
11
400 м з бар’єрами
Сендецька Євгенія
13.07.1996
Дніпропетровська
12
400 м з бар’єрами
Хасанова Катерина
15.05.1996
Одеська
13
2000 м з перешкодами
Гач Оксана
24.05.1997
Волинська
14
спортивна ходьба, 5 км
Суслик Ганна
18.07.1996
Івано-Франківська
15
спортивна ходьба, 5 км
Данилюк Іванна
27.01.1996
Івано-Франківська
16
Стрибки у висоту
Левченко Юлія
28.11.1997
м. Київ
17
Стрибки з жердиною
Зюзіна Ольга
12.08.1996
Донецька
18
Стрибки з жердиною
Філіна Вікторія
14.09.1996
Донецька
19
Стрибки у довжину
Бабій Єлизавета
24.07.1997
Запорізька
20
Стрибки у довжину
Дьяченко Дар’я
15.02.1996
Дніпропетровська
21
Потрійний стрибок
Головчук Тетяна
19.01.1996
Дніпропетровська
22
Потрійний стрибок
Попова Катерина
07.08.1996
Донецька
23
Штовхання ядра
Косенко Катерина
04.03.1997
Київська
24
Штовхання ядра
Чапаєва Анастасія
22.03.1996
Сумська
25
Метання диска
Чередниченко Карина
18.06.1996
Дніпропетровська
26
Метання молота
Семенкова Валерія
13.05.1996
Черкаська
27
Метання молота
Ігнатенко Марина
04.12.1996
Черкаська
28
Метання списа
Небощицька Вікторія
10.01.1996
Чернігівська
29
Багатоборство
Волкова Христина
25.03.1997
АР Крим
 
 
Ю Н А К И
 
 
30.   
100м
Ревенко Олександр
14.05.1996
Харківська
31.   
100м
Чепурний Владислав
11.05.1997
ЛуганськА
32.   
200м
Цвень Денис
20.04.1996
Полтавська
33.   
200м
Сенчук Віктор
27.02.1997
Тернопільська
34.   
400м
Яворський Михайло
10.12.1996
Запорізька
35.   
400м
Тютюнников Михайло
11.08.1996
Сумська
36.   
800м
Байдалюк Дмитро
04.07.1996
м. Київ
37.   
1500м
Таран Артем
18.02.1996
Кіровоградська
38.   
3000м
Івахін Андрій
11.01.1996
Дніпропетровська
39.   
110 м з бар’єрами
Чорномаз Богдан
02.04.1996
Чернігівська
40.   
400 м з бар’єрами
Лобатенко Микола
24.02.1996
Київська
41.   
400 м з бар’єрами
Чернишенко Петро
28.06.1996
Львівська
42.   
2000 м з перешкодами
Шкільнюк Богдан
10.01.1996
Миколаївська
43.   
2000 м з перешкодами
Шевченко Сергій
10.07.1996
Дніпропетровська
44.   
спортивна ходьба, 10 км
Зуб Віталій
23.02.1996
Харківська
45.    
спортивна ходьба, 10 км
Жолоб Олександр
14.08.1997
Київська
46.    
Стрибки у висоту
Баранніков Олександр
23.01.1997
Житомирська
47.    
Стрибки у висоту
Мазур Владислав
21.11.1996
Житомирська
48.    
Стрибки з жердиною
Кіру Кирило
06.05.1996
Київська
49.    
Стрибки у довжину
Гончар Ігор
06.06.1996
Донецька
50.    
Потрійний стрибок
Малосілов Олександр
06.06.1997
Донецька
51.    
Потрійний стрибок
Безніс Павло
17.06.1997
Харківська
52.    
Штовхання ядра
Фєдосов  Юрій
14.11.1996
Харківська
53.    
Штовхання ядра
Шарий Назар
05.04.1996
Івано-Франківська
54.    
Метання диска
Подавалов Владислав
15.07.1996
Херсонська
55.    
Метання диска
Мироненко Богдан
31.03.1996
Сумська
56.    
Метання молота
Мисливчук Володимир
25.04.1996
Рівненська
57.    
Метання молота
Козир Андрій
27.08.1997
Дніпропетровська
58.    
Метання списа
Козубський Олександр
14.07.1997
Рівненська
59.    
Метання списа
Полянчиков Віталій
04.11.1997
АР Крим
60.    
Багатоборство
Клівцур Максим
31.05.1996
Луганська