Склад української делегації для участі в чемпіонаті світу

52
Склад української делегації для участі в чемпіонаті світу-2013 з легкої атлетики (10-18 серпня, Москва)
Чоловіки
 
1
Смелик Сергій
200 м, 4х100 м
19.04.1987
2
Бибик Тарас
800 м
27.03.1992
3
Матвійчук Василь
марафон
13.01.1982
4
Слободенюк Вадим
3000 м з перешкодами
17.03.1981
5
Бондаренко Богдан
висота
30.08.1989
6
Кримаренко Юрій
висота
11.08.1983
7
Проценко Андрій
висота
20.05.1988
8
Корчмід Олександр
жердина
22.01.1982
9
Ревенко Владислав
жердина
15.11.1984
10
Єрьомін Іван
жердина
30.05.1989
11
Кузнецов Віктор
потрійний
14.07.1986
12
Виноградов Євген
молот
30.04.1984
13
Авраменко Роман
спис
23.03.1988
14
Касьянов Олексій
десятиборство
26.08.1985
15
Дмитренко Руслан
с/х, 20 км
22.03.1986
16
Ковенко Андрій
с/х, 20 км
25.11.1973
17
Лосєв Іван
с/х, 20 км
26.01.1986
18
Банзерук Іван
с/х, 50 км
09.02.1990
19
Будза Сергій
с/х, 50 км
06.12.1984
20
Главан Ігор
с/х, 50 км
25.09.1990
21
Бодров Ігор
4х100 м
09.07.1987
22
Корж Віталій
4х100 м
05.10.1987
23
Перестюк Руслан
4х100 м
22.04.1991
24
Ібрагімов Еміль
4х100 м
01.02.1990
25
Бураков Володимир
4х400 м
06.05.1985
26
Бутрим Віталій
4х400 м
10.01.1991
27
Гуцол Євген
4х400 м
13.05.1990
28
Книш Михайло
4х400 м
22.11.1983
 
Жінки
 
1
Погребняк Наталія
100 м, 4х100 м
19.02.1988
2
Повх Олеся
100 м, 4х100 м
18.10.1987
3
Бризгіна Єлизавета
200 м, 4х100 м
28.11.1989
4
П’ятаченко Вікторія
200 м, 4х100 м
07.05.1989
5
Рємєнь Марія
200 м, 4х100 м
02.08.1987
6
Стуй Христина
200 м, 4х100 м
03.02.1988
7
Пигида Наталія
400 м, 4х400 м
30.01.1981
8
Лупу Наталія
800 м
04.11.1987
9
Ляхова Ольга
800 м, 4х400 м
18.03.1992
10
Карманенко Катерина
марафон
03.09.1986
11
Жудіна Валентина
3000 м з перешкодами
12.03.1983
12
Плотіцина Анна
100 м з/б
01.01.1987
13
Тітімець Ганна
400 м з/б
05.03.1989
14
Ярощук Ганна
400 м з/б
24.11.1989
15
Окунева Оксана
висота
14.03.1990
16
Бех Марина
довжина
18.07.1995
17
Корнута Ганна
довжина
10.11.1988
18
Саладуха Ольга
потрійний
04.06.1983
19
Цихоцька Руслана
потрійний
23.03.1986
20
Голодна Ольга
ядро
14.11.1991
21
Облещук Галина
ядро
23.02.1989
22
Семенова Наталія
диск
07.07.1982
23
Секачова Ірина
молот
21.07.1976
24
Дорожон Маргарита
спис
04.09.1987
25
Гацько Ганна
спис
03.10.1990
26
Ребрик Віра
спис
25.02.1989
27
Мельниченко Ганна
семиборство
24.04.1983
28
Яковенко Ольга
с/х, 20 км
01.06.1987
29
Оляновська Людмила
с/х, 20 км
20.02.1993
30
Шумкіна Олена
с/х, 20 км
24.01.1988
31
Логвиненко Аліна
4х400 м
18.07.1990
32
Приступа Дарина
4х400 м
26.11.1987
33
Земляк Ольга
4х400 м
16.01.1990
 
Офіційна делегація
 
1
Тиртишник В’ячеслав
TeamLeader
2
Красовський Сергій
технічний лідер
3
Андрущенко Юрій
тренер
4
Бойко Анатолій
тренер
5
Бондаренко Віктор
тренер
6
Бризгін Віктор
тренер
7
Величко Олександр
тренер
8
Горбаченко Юрій
тренер
9
Добринська Наталія
тренер
10
Клевакіна Тетяна
тренер
11
Клименко Володимир
тренер
12
Колодєєв Микола
тренер
13
Кончиц Анатолій
тренер
14
Литвинов Ярослав
тренер
15
Льопа Дмитро
тренер
16
Мазур Євген
тренер
17
Нечипорець Ярослав
тренер
18
Ольховнікова Ірина
тренер
19
Петриченко Валентин
тренер
20
Рурак Костянтин
тренер
21
Соломін Анатолій
тренер
22
Тобіас Денис
тренер
23
Федорець Володимир
тренер
24
Чередниченко Валерій
тренер
25
Чумак Анатолій
тренер
26
Юрков Олександр
тренер
27
Юрченко Денис
тренер
28
Якімчук Анатолій
тренер
29
Боярська Наталія
мед. персонал
30
Діденко Антон
мед. персонал
31
Кравчук Валерій
мед. персонал
32
Мельник Валерій
мед. персонал
33
Мінченко Максим
мед. персонал
34
Парфенюк Віктор
мед. персонал
35
Скорупський Олексій
мед. персонал
36
Чміленко Юрій
мед. персонал
37
Островський Максим
начальник команди
38
Чернов Анатолій
особистий тренер
39
Гранат Авксентій
особистий тренер