Іван Єрьомін: «Після чемпіонату світу бажання змагатися лише зміцніло»

274
Нинішнього року стрибун з жердиною Іван Єрьомін зарекомендував себе з найкращого боку. Він довів, що вміє виступати на високому рівні не лише на внутрішній арені, а й на міжнародній. І саме там встановлювати особисті рекорди.

 
На успішний виступ Івана сподівалися і в Москві. Навіть попри те, що цей чемпіонат світу став дебютним у кар’єрі Єрьоміна. Але спортсмен завершив змагання з результатом 5,40 м. Стрибни він 5,55 м, мав би чудовий шанс на вихід в наступне коло. Чого не вистачило для цього, по гарячим слідам прокоментувати було складно, та Іван усе ж поділився враженнями від змагань з читачами сайту ФЛАУ.
 
«Дуже прикро. Для виходу в наступне коло чемпіонату не вистачило зовсім трішки. Почував себе нормально. Складно сказати, що завадило подолати цю висоту, – розповідає Іван. – Коли стрибав на 5,55 метрів, почав дути легкий вітерець. Можливо, він трішки завадив. Свою роль зіграла й відсутність тренера поряд. Хоча у мене була ціла команда, яка підказувала. Це і головний тренер зі стрибків В’ячеслав Тиртишник, і старший тренер зі стрибків з жердиною Денис Юрченко. Вони мені допомагали під час змагань.
 
Прикро й тому, що був переконаний у тому, що доведеться стрибати 5,70 м. Не чекав, що все може закінчитися на 5,55. Але я навіть того не показав».
 
«Бажання змагатися не зникло. Навпаки, воно лише зміцніло. Рухатимуся тільки вперед. Чи легко, коли тато тренер? У цьому є дуже багато плюсів, всі й не перерахувати. Мінуси… До них уже звик. Більше того, поступово вони перетворюються в плюси. Наприклад, раніше було складно, що спорт у мене був не лише на стадіоні, а й удома. Але зараз я адаптувався до цього».