В Одесі побіжать Потьомкінськими сходами

208
В Одесу повертається захоплююче змагання. 14 вересня до Дня фізичної культури і спорту тут пройде спортивно-масовий забіг на Потьомкінських сходах.

 
Головна мета 16-го щорічного легкоатлетичного фестивалю «ДЖАСТАП 2013 – Вгору Потьомкінськими» є популяризація і пропаганда здорового способу життя серед різних вікових груп населення. І місце для цього обрали не випадково, адже Потьомкінські сходи – один з найголовніших символів міста.
 
З цього року забіг вийде на якісно новий рівень організації. Участь у ньому візьмуть шість вікових категорій, а велика кількість глядачів і фінальний гала-концерт зможуть перетворити змагання у феєричний фестиваль «ДЖАСТПАП».
 
Організатори прагнуть, щоб кожен захід легкоатлетичного фестивалю «ДЖАСТАП» став платформою для пошуку нових можливостей міжнаціональної співпраці і разом з тим справжньою культурною подією в житті не лише міста, а й всієї країни.
 
Учасники змагань візьмуть старт біля підніжжя Бульварних сходів на вул. Суворова, а фінішують біля пам’ятника Дюку де Рішельє. Дистанція забігу – 192 сходинки. Відстань від старту до фінішу – 180 метрів. Переможців визначать за кращим часом у кожній з вікових категорій. Вони отримають медалі й кубки, а також пам’ятні призи від спонсорів. Цінні призи отримають також усі учасники змагань.