В Одесі побіжать Потьомкінськими сходами

251
В Одесу повертається захоплююче змагання. 14 вересня до Дня фізичної культури і спорту тут пройде спортивно-масовий забіг на Потьомкінських сходах.

 
Головна мета 16-го щорічного легкоатлетичного фестивалю «ДЖАСТАП 2013 – Вгору Потьомкінськими» є популяризація і пропаганда здорового способу життя серед різних вікових груп населення. І місце для цього обрали не випадково, адже Потьомкінські сходи – один з найголовніших символів міста.
 
З цього року забіг вийде на якісно новий рівень організації. Участь у ньому візьмуть шість вікових категорій, а велика кількість глядачів і фінальний гала-концерт зможуть перетворити змагання у феєричний фестиваль «ДЖАСТПАП».
 
Організатори прагнуть, щоб кожен захід легкоатлетичного фестивалю «ДЖАСТАП» став платформою для пошуку нових можливостей міжнаціональної співпраці і разом з тим справжньою культурною подією в житті не лише міста, а й всієї країни.
 
Учасники змагань візьмуть старт біля підніжжя Бульварних сходів на вул. Суворова, а фінішують біля пам’ятника Дюку де Рішельє. Дистанція забігу – 192 сходинки. Відстань від старту до фінішу – 180 метрів. Переможців визначать за кращим часом у кожній з вікових категорій. Вони отримають медалі й кубки, а також пам’ятні призи від спонсорів. Цінні призи отримають також усі учасники змагань.
Попередня статтяГоловні рішення Виконкому ФЛАУ
Наступна статтяУ жовтні державний та головні тренери збірної команди звітуватимуть про підсумки своєї роботи