«Стрибки на майдані»-2013: Владислав Ревенко увійшов до трійки призерів

275
Ані дощ, ані похмуре небо не змогли зіпсувати олімпійське свято. 14 вересня на Майдані незалежності відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Гостями стали зірки спорту, серед яких Богдан Бондаренко та Наталія Добринська, керівництво спортивних організацій та федерацій.

 
«Вже стало приємною традицією, що у вересні разом з початком навчального року в День фізичної культури і спорту ми даємо старт цьому унікальному проекту, який дев’ятий рік поспіль охопить всю Україну і завітає до кожного її куточка, – сказав президент НОК Сергій Бубка. – Минулого року учасниками Олімпійського уроку стало понад 2,5 млн людей. А сьогодні на головній вулиці країни представлено понад 40 майданчиків, які презентують близько 75 різних видів спорту».
 
У відвідувачів свята була чудова нагода познайомитися з обладнанням дитячої легкої атлетики і дізнатися більше про цю програму. Саме вона наразі є одним з пріоритетних напрямків розвитку ФЛАУ.
 
А родзинкою свята стали змагання стрибунів з жердиною. Атлетам довелося нелегко, адже стрибати на шостому за ліком турнірі довелося під дощем, а за такої погоди високих результатів очікувати було складно. Цікавим було інше: хто ж за таких умови найкраще пристосується до сектору?
 
Змагання розпочалися з висоти 4,80 м, і з нею впоралися майже всі. А нагороди розігрувалися на 5,30 м. Планку на цій висоті подолало відразу кілька атлетів, тож переможця довелося визначати за використаними на це спробами. Виграв турнір поляк Пьотр Лисек. Німець Міхаель Фрауен та українець Владислав Ревенко посіли другу та третю сходинки відповідно.
 
Усього ж участь у змаганнях взяло 11 атлетів з п’яти країн світу – Латвії, Німеччини, Польщі, Росії та України.
Попередня статтяРоман Щуренко святкує День народження!
Наступна статтяАнна Мельниченко перемогла на підсумковому турнірі багатоборців