Розвиток «Дитячої легкої атлетики» в Україні набирає обертів

325
ФЛАУ продовжує активну роботу над проектом «Дитяча легка атлетика». Все більше регіональних ФЛА долучаються до розвитку міжнародної програми ІААФ.

 
Метою ФЛАУ є включення «Дитячої легкої атлетики» до шкільної програми. Це сприятиме активному й здоровому способу життя дітлахів, а багато кого з них згодом, можливо, приведе в секції легкої атлетики, щоб займатися нею вже професійно. «Це ніби рибалка. Ви спочатку заманюєте рибу, даєте їй наживку, і коли вона її хапає – витягуєте, – казав віце-президент ЄА Жан Грасіа. – Так і з легкою атлетикою. Не можна дітей відразу змушувати професійно займатися нею, змагатися на високому рівні. Спочатку потрібно їх заманити, погратися з ними, дати яскраве обладнання – і згодом вони самі захочуть займатися професійно».
 
Приємно, що список областей, які розвивають «Дитячу легку атлетику», щодня поповнюється. ФЛАУ передає обладнання в регіони. І на сьогодні лідерами імплементації цього проекту є Миколаївська, Донецька, Запорізька, Харківська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська,  Тернопільська, Чернігівська, Чернівецька області та місто Ялта. А нещодавно обладнання отримала і Кіровоградська область. Місцева федерація легкої атлетики люб’язно надіслала фото того, як отримувала комплект. ФОТОЗВІТ можна подивитися за лінком: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.598606626863907.1073741858.495104763880761&type=3&uploaded=12