Державний та головні тренери відзвітували про сезон-2013

202
30 жовтня відбулося засідання Виконкому ФЛАУ. Одним з перших і головних питань стало заслуховування звітів державного та головних тренерів штатної збірної команди України з легкої атлетики про підсумки сезону-2013.

 
«Майже рік тому були призначені державний і головні тренери збірної. З усіх офіційних змагань наша команда поверталася з медалями і це є безумовним успіхом. При цьому вважаємо, що ще є резерви», – зазначив голова тренерської ради Олександр Величко.
 
Думку Олександра Івановича розділив і державний тренер команди Михайло Медведь: «Резерви справді є. Будемо їх використовувати, щоб поліпшувати результати і на Олімпійських іграх-2016 виступити якомога успішніше».
 
Крім Михайла Медведя також виступили старший тренер з резерву Валерій Ємельянцев та головні тренери з видів – Сергій Красовський (спринт), Юрій Андрущенко (витривалість), В’ячеслав Тиртишник (стрибки), Анатолій Кончиц (метання) та Олександр Юрков (багатоборство).
 
Тренери проаналізували виступи легкоатлетів у сезоні, порівняли результати 2013 року з попередніми роками, зробили прогноз на чемпіонат Європи-2014 та Олімпіаду-2016. Крім того були окреслені головні проблеми в кожному з видів легкої атлетики, запропоновані шляхи їх вирішення та внесені пропозиції.
 
Члени Виконкому ФЛАУ та головні тренери також обговорили питання діяльності комплексної наукової групи, представили своє бачення і внесли пропозиції щодо вдосконалення роботи КНГ.
 
За підсумками сезону і з урахуванням заслуханих звітів роботу тренерського штабу члени Виконкому ФЛАУ визнали задовільною. При цьому рекомендували прислухатися до зауважень та пропозицій з метою максимально ефективної подальшої діяльності.