Відбулося підсумкове засідання Федерації легкої атлетики Тернопільської області

224
Відбулося підсумкове засідання Федерації легкої атлетики Тернопільської області. В ньому взяли участь начальник управління з питань фізичної культури і спорту ОДА Ігор Підгайний, начальник відділу молоді та спортууправління у справах сімʼї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради Андрій Рибак, начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олексадр Бірюков.

 
Зі звітом про підсумки роботи ФЛАТО виступив її президент, Валерій Дмитрович Єднак. У своєму виступі він зазначив, що легкоатлетами області завойовано 49 медалей різного ґатунку на чемпіонатах та Кубках України (19 з яких золоті, 19 срібні і 11 бронзових) серед різних вікових груп. Окремо були відзначені спортсмени, які презентували область на міжнародних змаганнях. Серед них Іван Стребков, Оксана Ралько, Віктор Сенчук.
 
Було зазначено, що у звітному році створено сайт та сторінки обласної федерації у популярних соціальних інтернетмережах «В контакті» та «Фейсбук», де висвітлюються найважливіші події легкоатлетичного життя області.
 
Не залишилися поза увагою і проблеми, які є у роботі федерації: питання пов’язані з проведенням тренувань і змагань на Тернопільському міському стадіоні,ремонт легкоатлетичних секторів на ньому, проблеми з інвентарем,питання створення спеціалізованого навчального спортивного закладу, де могли б навчатися та тренуватися обдаровані діти з усієї області,членство у ФЛАУ,активізація маркетингової діяльності, підвищення кваліфікації тренерів області, удосконалення суддівства обласних змагань та ін.
 
У ході засідання 1-й віце-президент ФЛАТО Степанюк О.І. презентував черговий випуск інформаційного довідника «Легка атлетика Тернопільщини у 2013 році».
 
За підсумками 2013 року були визначені та відзначені кращі тренери і спортсмени. Кращим тренером визнаний Михайло Борейко, а спортсменом – Іван Стребков.
 
Валерій Єднак вручив спортсменам спеціальні свідоцтва про встановлення рекордів Тернопільської області з легкої атлетики. Виступили і присутні керівники обласного спорту. Ігор Підгайний відзначив значний прогрес у роботі обласної федерації. Акцентував увагу на тому, що легка атлетика визначена як пріоритетний вид спорту для області, і Тернопільщина має хороший потенціал тренерських кадрів та молодих перспективних спортсменів. Керівник обласного спорту запевнив, що з боку управління та фізкультурно-спортивних організацій будуть створені максимально сприятливі умови для розвитку масової легкої атлетики та підготовки спортсменів області до змагань різних рівнів.
ФЛА Терніпольської області