Відбулася Рада Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області

253
Минулого тижня відбулося засідання Ради Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області. На порядку денному стояв ряд важливих питань, одним з найважливіших серед яких був конструктивізм у розвитку легкої атлетики через консолідацію думок професіоналів та любителів цього виду спорту.

 
Віталій Матешко підкреслив свою відкритість і виголосив ключові позиції на посаді президента федерації. Звернув увагу на важливість модернізації федерації, трансформації підходів у площині залучення коштів на розвиток легкої атлетики, підготовки кваліфікованих спеціалістів і талановитої молоді.
 
На засіданні було обрано віце-президента федерації. На цю посаду претендували: Фотуйма О.Я. – знаний тренер, досвідчений науковець, спортивний функціонер і Пірус О.А. – кваліфікований суддя з легкоатлетичного спорту, дослідник актуальних проблем підготовки фахівців у сфері фізичного виховання і спорту. В результаті обговорення кандидатів, більшістю голосів Фотуйма Олександр Ярославович став віце-президентом федерації.
 
Олександр Ярославович подякував за надану довіру. Він запропонував у розрізі організаційних компонентів роботи федерації разом з комітетами спортсменів (керівник: МСУМК з метання спису, учасниця трьох Олімпіад – Ляхович Тетяна Миколаївна) і ветеранів легкої атлетики (керівник: багаторазовий чемпіон України – Кричун Василь Федорович) запровадити роботу комітету суддів, а на посаду керівника обрати Пірус Ольгу Анатолівну. Рада одноголосно підтримала цю ідею.
 
Ще одне важливе питання – вибори старшого тренера команди Івано-Франківської області. Ним на другий термін обрано Кривоноса Михайла Ярославовича – МС з легкої атлетики, тренера вищої категорії. По роботі з резервом призначено Дзундзу Юрія Матвійовича. Михайлу Ярославовичу Кривоносу у десятиденний термін доручено зібрати склад тренерської ради, який буде затверджений на наступному засіданні Ради федерації Івано-Франківської області.
 
Разом з цими організаційно важливими концептами було затверджено календар змагань на 2014 рік. Учасники засідання обмінялися думками стосовно можливості проведення легкоатлетичних заходів у районних центрах області. Цей проект реалізується для збільшення масштабу популяризації легкої атлетики серед населення Прикарпаття.
 
Наступне засідання Ради ФЛАО заплановано на 27 грудня поточного року під час проведення Новорічного чемпіонату області з легкоатлетичного спорту.
Попередня статтяВіталій Петров і Родіон Гатауллін розповіли про Сергія Бубку (ВІДЕО)
Наступна статтяМіжнародний семінар ІААФ з кросу: устами учасника