Bupa Great Edinburgh XCountry-2014: за збірну Європи виступить двоє українців

177
11 січня Единбург прийматиме традиційний міжнародний матч з кросу Bupa Great Edinburgh XCountry. Змагання одні з найпрестижніших у календарі майстрів цього виду легкої атлетики. Участь у ньому візьмуть три збірні: Британії, Європи та США. За кожну з них виступатимуть чоловіча та жіноча команди в двох вікових категоріях – юніори та дорослі.

 
Збірна Європи була сформована за підсумками чемпіонату Європи з кросу, який в грудні приймав Белград. До її складу увійшло двоє українців – Олександр Кузмічов (дорослі) і Наталія Солтан (юніори). Шанс потрапити до команди також мав Іван Стребков. Він показав найкращий результат серед українців і фінішував у змаганнях серед молоді в Белграді четвертим. Проте, як пояснив головний тренер з видів витривалості Юрій Андрущенко, Іван поки що не може виступати за дорослу команду на Bupa Great Edinburgh XCountry у зв’язку з віковими обмеженнями.
 
Минулого року перемогли саме європейці, за яких виступали також двоє українців – Сергій Лебідь і Марія Ходаківська.
 
Склад збірної Європи для участі в Bupa Great Edinburgh XCountry-2014
 
Чоловіки
Дорослі: Alemayehu Bezabeh (Spain), Jeroen D’Hoedt (Belgium), Mohamed Marhum (Spain), Bashir Abdi (Belgium), Koen Naert (Belgium), Michael Mulhare (Ireland), David McCarthy (Ireland), Pieter-Jan Hannes (Belgium), Mitko Tsenov (Bulgaria), Youssef Mekdafou (France), Oleksandr Kuzmichov (Ukraine)
 
Юніори: Yemaneberhan Crippa (Italy), Mehdi Belhadj (France), Alexis Miellet (France), Maxime Hueber Moosbrugger (France), Nikolaus Franzmair (Austria), Santiago Pardo (Spain)
 
Жінки
Дорослі: Fionnuala Britton (Ireland), Sophie Duarte (France), Almensch Belete (Belgium), Dominika Nowakowska (Poland), Lucie Sekanova (Czech Republic), Carla Salomé Rocha (Portugal), Amela Terzic (Serbia), Ekaterina Sokolenko (Russia), Tania Carretero (Spain), Sara Treacy (Ireland)
 
Юніорки: Sofia Ennaoui (Poland), Johanna Geyer-Carles (France), Natalia Sultan (Ukraine), Angelica Olmo (Italy), Cassandre Beaugrande (France), Maria Larsen (Denmark)