Триває конкурс ЕА “Європейські Легкоатлетичні Інновації 2014”

218
З метою заохочення досліджень, навчання та відкриття нових ідей, що сприяють розвитку легкої атлетики, ЄА оголошує конкурс проектів Європейські Легкоатлетичні Інновації 2014.

 
Конкурс відкритий для окремих осіб або колективів вчених, викладачів, студентів, тренерів, організаторів тощо з Європейських країн, які мають бажання поділитися своїми оригінальними роботами для розвитку спорту.
 
Категорії
Конкурсні роботи будуть оцінюватися за такими категоріями:
 
1. Тренерська робота – передбачається, що в цій категорії будуть подаватися проекти, спрямовані на вдосконалення роботи тренерів і продуктивність спортсменів, у тому числі, але не обмежуючись, досягненнями у фізіології, біомеханіці, психології спорту, спортивній медицини та теорії навчання.
 
2. Технологія – передбачається, що проекти в цій категорії будуть описувати розробку і тестування практичних пристроїв, систем чи методів, які застосовують наукові знання для того, щоб вирішити проблеми або поліпшити деякі аспекти в сфері легкої атлетики.
 
3. Заохочення – передбачається, що проекти в цій категорії будуть спрямовані на збільшення кількості людей, які активно задіяні в будь-яких або всіх сферах легкої атлетики – особливо серед цільових груп жінок та молоді – в тому числі, але не обмежуючись, досягненнями в організації, маркетингу, соціології та освіті.
 
4. Стійкий розвиток – передбачається, що проекти в цій категорії будуть спрямовані на зниження впливу на навколишнє середовище, а також на вдосконалення стійкого розвитку легкоатлетичних змагань або інших заходів, пов’язаних з легкою атлетикою.
 
5. Відкрита категорія – передбачається, що до цієї категорії подаватимуться проекти, що мають на меті загальне покращення легкої атлетики та не мають відношення до жодної з перерахованих вище категорій.
 
Оцінка і Призи
 
Подані проекти будуть оцінюватися журі (яке складається з експертів) на основі їх якості та відповідності до легкої атлетики.
 
Грошовий приз у розмірі 2000 швейцарських франків буде вручений авторам найкращого проекту в кожній категорії.
 
За умови відповідності мінімальним стандартам якості, визначеним журі, проекти потраплятимуть до фіналу, де і буде обрано загального переможця.
Головним критерієм обрання загального переможця буде «значення для розвитку легкої атлетики».
 
Додатковий грошовий приз у розмірі 10 000 швейцарських франків буде присуджений авторам проекту – переможцю.
 
Індивідуальний автор або керівник групи проекта-переможця і супроводжуюча особа будуть запрошені для участі в церемонії нагородження в Баку, Азербайджан, у жовтні 2014 року за рахунок ЄА.
 
Вимоги подання та формат
Проекти не мають обов’язково бути раніше опубліковані. Однак, якщо робота вже була опублікована, то дата публікації повинна бути після 1 січня 2013 року.
 
Проекти повинні бути представлені в електронному форматі англійською мовою та містити до 15 сторінок формату A4 (11pt шрифту, з інтервалом 1,0), не включаючи титульний лист, у форматі PDF.
 
Конкурсні роботи повинні містити наступну інформацію:
  1. Вступ: Мета , завдання і актуальність проекту в контексті розвитку легкої атлетики
  2. Методи
  3. Висновки і результати
  4. Обговорення
  5. Висновки
  6. Рекомендації
 
Назва проекту має з’явитися на обкладинці і на кожній сторінці проектного документу, але ідентифікація автора (ів) повинна бути відсутня.
 
Зверніть увагу на те, що подача фотокопії статті або статті у форматі, відмінному від описаного вище, вважається неповною і не буде братися до уваги!
 
Таблиці, малюнки та список літератури можуть бути включені в якості окремих файлів-додатків до проекту. Наукові статті або копії опублікованих статей також можуть бути представлені у вигляді окремих файлів-додатків до проекту.
 
Додаткові вимоги
Проектні пропозиції повинні бути подані в супроводі окремих файлів, що містять наступне:
  • підписана гарантія того, що документ підготовлено зазначеним автором (ами);
  • підписана заява, що ЄА має право публікувати проектну пропозицію частково або повністю.
 
Подання проектних пропозицій
Проекти повинні бути завантажені за наступною адресою http://www.formstack.com/forms/?1605198-bTdzrYhRSp, до 31 травня 2014 або надіслані Марку Сінтесу на електрону адресу marc.sintes@european-athletics.org.
 
З додатковою інформацією, у тому числі з профілями минулих переможців, можна ознайомитися на www.european-athletics.org.
 
Повідомлення
Всі учасники будуть повідомлені електронною поштою в разі отримання проектами нагород. Результати та інша інформація будуть розміщені на веб-сайті ЄА.
 
Будь ласка, зверніть увагу на те, що рішення суддів-експертів і журі, призначеного ЄА, буде остаточним.