Олексій Касьянов побореться за право виступити на чемпіонаті світу в приміщенні

274
Призер чемпіонатів світу та Європи в приміщенні, багатоборець Олексій Касьянов має намір отримати запрошення для виступу на світовій першості в Сопоті (7-9 березня). Про це повідомляє EME News.

 
Нагадаємо, в травні минулого року Олексій травмувався і на чемпіонаті світу в Москві виступав з тріщиною у п’ятці. Саме це змусило атлета знятися зі змагань. Після тривалої реабілітації Касьянов почав повертатися до стрибків і бігати з бар’єрами під час тренувань.
 
«Олексій усе ще відчуває дискомфорт під час тренувань, але може виконувати необхідну технічну роботу. Він уже намагався бігати з бар’єрами і навіть відштовхувався з цієї ноги, коли стрибав у висоту. Нога зазвичай «ниє» ввечері, але після нічного відпочинку він знову може виконувати тренувальні навантаження», – розповіла його кохана, діюча чемпіонка світу з семиборства Анна Мельниченко.
 
Свої сили з семиборства Касьянов спробує вже 27-28 січня на командному чемпіонаті України в приміщенні в Запоріжжі, де спробує показати результат, достатній для запрошення на чемпіонат світу в приміщенні. Якщо його буде недостатньо, тоді Олексій повторить спробу під час національної першості в Сумах (19-22 лютого).
Попередня статтяПішов з життя Юрій Піскунов
Наступна статтяАндрій Проценко: головна мета – чемпіонат світу в приміщенні