Юніорський чемпіонат України в приміщенні: інтрига від стрибунів

265
У Сумах завершився юніорський чемпіонат України в приміщенні. Участь у змаганнях взяли понад 400 легкоатлетів з усіх областей України.

 
У перший день змагань значна увага була прикута до сектору для стрибків у довжину, де виступала бронзова медалістка юніорського чемпіонату Європи Марина Бех. Кинути виклик їй суперниці не змогли. Усі спроби Марини були за 6 метрів, у найкращій вона приземлилася на позначці 6,26 м. У срібного призера, Олени Лебединець, 5,71 м. Серед юніорів з результатом 7,29 м чемпіоном України став Богдан Єгоров.
 
Жорстка боротьба розгорілася в секторі для потрійного стрибка серед юніорів. Фіналіст юнацького чемпіонату світу Олександр Малосілов досить упевнено втримував лідерство протягом трьох спроб, доки його, стрибком на 15,48 м, не посунув на другу сходинку Євген Шевченко. Щоправда, Малосілов, як і в кваліфікації світової першості в Донецьку, проявив характер і вже в наступній спробі повернув собі перший рядок – 15,49 м.
 
Саме з цими результатами атлети і завершили змагання. Третім став ще один фіналіст юнацького чемпіонату світу Павло Безніс – 15,21 м.
 
Не менш цікаво завершилися і змагання зі стрибків у висоту серед юніорів. Відразу чотирьом атлетам підкорилася планка на висоті 2,15 м. Серед них – фіналіст і учасник юнацького чемпіонату світу Олександр Баранніков і Владислав Мазур. Вони, як і Сергій Слісенко, впоралися з цим завданням з другої спроби. У всіх трьох – срібні медалі. А от чемпіоном України став Сергій Козловський, який взяв переможну висоту з першої спроби.
 
У дівчат боротьба розгорнулася між двома ученицями Ірини Пустовойт – Іриною Геращенко та Юлією Левченко. Юля ще має право виступати в юнацькій категорії, проте вирішила спробувати свої сили зі старшими суперницями. Таким чином у секторі зійшлися не лише подруги, а й учасниці юнацьких чемпіонатів світу – срібний призер-2011 Геращенко та фіналістка-2013 Левченко.
 
Здавалось, перемозі Геращенко ніхто не загрожує, але коли справа дійшла до 1,83 м, сенсацію ледь не створила саме Левченко. Юля з першої спроби подолала планку на висоті особистого рекорду – 1,83 м, а от у Іри несподівано виникли проблеми. Більш досвідчена спортсменка впоралася з завданням з третьої спроби, після цього з першої спроби взяла 1,86 м і з третьої переможні 1,90 м. Левченко 1,86 м не підкорилися. У неї «срібло».
 
Чемпіонкою України з бігу на 800 метрів стала спортсменка, яка спеціалізується на 400-метрівці з бар’єрами – Катерина Хасанова (2.12,48 хв). Анастасія Голєнєва (24,71 с) та Даніїл Ємельяненко (22,07 с) найшвидше подолали дистанцію 200 метрів. Вони були найкращими також на 60-метрівці – 7,62 с і 6,91 с відповідно.
 
Микола Нижник виграв фінал з бігу на 3000 м – 8.27,36 хв. Олексій Поздняков (48,74 с) і Катерина Климюк (55,15 с) були поза конкуренцією з бігу на 400 метрів. Юлія Башманова (8,66 с) і Богдан Чорномаз (7,99 с) перемогли на 60-метрівці з бар’єрами.
 
Ознайомитися з усіма результатами змагань можна на сайті ФЛАУ.
Попередня статтяКримський «Бал чемпіонів» для нелегкої легкої атлетики
Наступна статтяМарія Пінігіна та Євген Аржанов святкують Дні народження!