«Samsung – Зірки жердини»: за кілька годин до старту

228
Вже за кілька годин донецький Палац спорту «Дружба» заповнять тисячі глядачів, щоб на власні очі побачити найсильніших стрибунів з жердиною на планеті і підтримати їх у боротьбі за перемогу на ювілейному турнірі «Samsung– Зірки жердини».

 
Чи не найбільше у променях слави, а точніше світового рекорду, сьогодні прагне купатися француз Рено Лавіллені. В Україну він приїхав, маючи в активі 6,08 м цього сезону. І, за словами президента «Спортивного клубу Сергія Бубки» Василя Бубки, в Донецьку обіцяв стрибати ще вище. «Ми створили для учасників одні з найкращих умов для стрибків з жердиною в світі. Сподіваємося побачити хороші результати», – додав він.
 
Згадував про Лавіллені і Сергій Бубка під час прес-конференції напередодні турніру: «Мені приємно, що в цьогорічному турнірі візьме участь Рено Лавіллені. Наразі він демонструє найкращі результати сезону в світі, прагне встановити світовий рекорд, і я йому бажаю успіхів у цьому».
 
Сам Рено свою мету – встановити світовий рекорд – не приховує. Проте чи зробить це саме сьогодні, загадувати не береться. «Думаю, у мене тут немає суперників. Тому для початку маю намір взяти 6 метрів, а далі – як складеться», – сказав він.
 
Для того, щоб глядачі побачили високі результати, створено не лише умови, а й запрошено надзвичайно сильний склад учасників. Серед них – 12 рекордсменів своїх країн, два лідери світового сезону (Лавіллені та полька Анна Роговська), дворазова чемпіонка світу Фабіана Мурер з Бразилії…
 
«За складом учасників наш турнір вже давно прирівнюють до неофіційного чемпіонату світу зі стрибків з жердиною. Сьогодні це вже не просто спортивне дійство, це соціальний проект, який давно вийшов за межі міста й країни», – зазначив Сергій Бубка.
 
Програма ювілейного турніру буде надзвичайно насиченою. проте не лише стрибками з жердиною. Під час змагань буде урочисто презентовано логотип Кубка Європи з багатоборства (І і ІІ ліги), який в липні прийматиме Донецьк, і підписано угоду між ФЛАУ та Nike.
 
Слідкувати за змаганнями в режимі онлайн усі бажаючі зможуть, починаючи з 14:00, завдяки прямій трансляції на сайті телеканалу XSPORT. Безпосередньо на телеканалі трансляція розпочнеться о 17:00.
 
Федерація легкої атлетики України дякує Валерію Білокрилу за надані фотографії!