ФЛАУ та NIKE підписали угоду про співпрацю

208
Федерація легкої атлетики України та компанія NIKE офіційно оголосили про продовження співпраці. 15 лютого, в Донецьку дану угоду скріпили підписами президент ФЛАУ Ігор Гоцул та директор з легкої атлетики NIKE Джон Капріотті.

 
«Робота над контрактом була досить тривалою та скрупульозною, – говорить Ігор Гоцул. – Справа в тому, що в зв’язку зі світовою фінансовою кризою, компанія NIKE скорочує підтримку федерацій. У той же час кількість українських атлетів, які виступають на міжнародній арені, зростає. Причиною тому є політика розвитку, яку реалізує ФЛАУ: ми прагнемо, щоб якомога більше спортсменів брали участь у змаганнях, тим самим набуваючи досвіду і отримуючи необхідну мотивацію. Крім того з’являються нові турніри, такі як, наприклад, юнацький чемпіонат Європи та чемпіонат світу з естафет».
 
Згідно з новою угодою, ФЛАУ отримає рекордну кількість комплектів екіпірування від компанії NIKE – 360. Їх буде три види, в залежності від рангу змагань. Федерації також вдалося чітко зафіксувати наповненість кожного комплекту. Відтепер спортсмен, потрапляючи на ті чи інші змагання, чітко знатиме, що саме має отримати.
 
Додатково NIKE надасть спеціальній ціни для професійного спортивного взуття, яке буде закуплено по лінії Міністерства молоді та спорту України.
 
ФЛАУ та компанія NIKE співпрацюють з 2003 року. Новий контракт діє до 31 грудня 2016 року.