Представлено офіційний логотип Кубка Європи з багатоборства (І і ІІ ліги)

272
15 лютого, в рамках турніру «Samsung – Зірки жердини» офіційно презентували логотип Кубка Європи з легкоатлетичного багатоборства (І і ІІ ліги). Участь у презентації взяли президент НОК України Сергій Бубка, губернатор Донецької області Андрій Шишацький, мер Донецька Олександр Лук’янченко,голова Донецької обласної ради Андрій Федорук, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, віце-президент ФЛАУ Наталія Добринська та державний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики Михайло Медведь.

 
Донецьк прийматиме Кубок Європи з легкоатлетичного багатоборства (І і ІІ ліги) 5-6 липня 2014 року. Презентація логотипу стала початком промокампанії, присвяченої змаганням.
 
Збірна України виступить у Першій лізі й побореться за право виходу в Суперлігу. Для цього в командному заліку їй необхідно посісти місце, не нижче другого. Суперниками наших атлетів будуть представники Італії, Чехії, Швеції, Фінляндії, Іспанії, Норвегії і Португалії.
 
Нагадаємо, «Зірки жердини»-2014 запам’ятаються всім уболівальникам легкої атлетики світовим рекордом зі стрибків з жердиною в приміщенні у виконанні француза Рено Лавіллені (6,16 м).
Попередня статтяСергій Бубка: «Рекорд Рено Лавіллєньє – неймовірний успіх для сучасного покоління спортсменів»
Наступна статтяДень народження святкує Юрій Карпюк!