Анна Мельниченко та Олексій Касьянов – про підготовку та очікування від чемпіонату світу в приміщенні

268
Багатоборці одними з перших розпочнуть змагальну програму на чемпіонаті світу в приміщенні, який 7 березня стартує в Сопоті. Україну в цьому виді представлятимуть Анна Мельниченко та Аліна Фьодорова (п’ятиборство) та Олексій Касьянов (семиборство).

 
Напередодні від’їзду до Сопоту Мельниченко та Касьянов поспілкувалися з журналістом телеканалу XSPORT Олесею Трофімовою.
 
Анна Мельниченко: «Для нас престижні як літні чемпіонати, так і чемпіонати в приміщенні. На світову першість у приміщенні потрапити навіть складніше, адже участь у ньому беруть лише вісім атлетів, і ми вже вважаємося фіналістами. Формула відбору така: три людини потрапляють на планетарну першість згідно з рейтингом «зимових» результатів, три – згідно літніх, і ще два за запрошенням – чемпіон світу, як це було у випадку зі мною, та атлет з країни-господарки змагань.
 
Не скажу, що я зараз у своїй найкращій формі, але покажу в Сопоті те, на що готова. Сподіваюсь на високий результат.
 
Коли в країні така ситуація, звісно, складно зосередитися на підготовці. Ми не можемо думати про тренування, спорт, як і будь-яка людина. Спорт для нас робота, і будь-яка людина на роботі хвилюється за країну, майбутнє своїх дітей, тому, звісно, нам нелегко, як і кожному українцеві».
 
Олексій Касьянов: «Зараз я вже готовий, хоча, звісно, травма внесла свої корективи в підготовку. Я не зміг виконати той обсяг роботи, яка потрібна для хорошого виступу, але при цьому в непоганій формі. І дай Бог, щоб травма не турбувала мене на чемпіонаті світу.
 
Суперники у мене дуже сильні. Це багатоборство, і тут помилка в одному виді може коштувати медалі.
 
До України буде прикута неабияка увага, всі дивитимуться, співчуватимуть, переживатимуть і бажатимуть нам найкращого. Це не розслабить нас перед стартом, а лише допоможе краще виступити».
Попередня статтяЗбірна України з легкої атлетики на чемпіонаті світу-2014 у приміщенні
Наступна статтяЧемпіонат світу-2014 з легкої атлетики в приміщенні. Пряма трансляція!