Зимовий Кубку Європи з метань. Три медалі, рекорд і найкращі результати сезону в світі від українців

18
У Лейрії завершився зимовий Кубок Європи з метань. Українські атлети везуть з Португалії три медалі – «золото» та два «срібла».

 
Максим Богдан переміг у змаганнях з метання спису серед молоді. Більше того, його 83,41 м стали не лише «золотим» результатом, а й найкращим нинішнього сезону в світі та молодіжним національним рекордом України.
 
Альона Шамотіна другий рік поспіль виграє срібну медаль з метання молота серед молоді. У Португалії українка показала найкращий результат сезону в світі серед юніорок. До того ж 67,87 м стали ще й її особистим рекордом. Перемогла полька Мальвіна Копрон (69,30 м).
 
Ще одне «срібло», і також у змаганнях молоді, виграла дискоболка Вікторія Клочко (53,74 м). Поза конкуренцією в секторі була німкеня Шаніс Крафт (64,16 м). «Я рада, адже це найкращий результат нинішнього сезону для мене. І це лише початок. Влітку буде чемпіонат Європи, і я спробую туди відібратися. Думаю, у мене є шанс виконати норматив, – сказала Вікторія після завершення змагань. – В метанні диска важлива кожна складова: це і техніка, і швидкість… Мені подобається, як метають німкені Надіне Мюллер і Шаніс Крафт, як метала Фаіна Мельник».
 
Всі результати змагань ви знайдете на офіційному сайті зимового Кубку Європи з метань або на сайті ЄА.