Затверджено склад української команди для участі в Кубку світу-2014 зі спортивної ходьби

5
20 березня, під час засідання Виконкому ФЛАУ, було затверджено склад української делегації для участі в Кубку світу зі спортивної ходьби. 3-4 травня змагання прийматиме Тайцан (Китай).

 
До складу делегації увійшли 16 спортсменів і сім представників офіційної делегації (керівник, тренери, лікар і масажист).
 
Склад команди затверджувався за підсумками чемпіонату України зі спортивної ходьби (28 лютого, Алушта). Три лідери збірної – Руслан Дмитренко, Ігор Главан і Людмила Оляновська – за рішенням Виконкому ФЛАУ були звільнені від змагань і готувалися за індивідуальним планом. Нагадаємо, що 16 березня на турнірі серії IAAF Race Walking Challenge у Лугано Дмитренко переміг на дистанції 20 км, Главан був 11-м. Оляновська фінішувала на цій дистанції п’ятою серед жінок.
 
Склад української делегації для участі в Кубку світу зі спортивної ходьби
3-4 травня 2014 р., Тайцан (Китай)
 
Дисципліна
Прізвище та ім’я
Рік народження
Область
Тренери
Юніори, 10 км
Собчук Дмитро
1995
Волинська
Яловик В. Т.
 
Водвуд Андрій
1996
Івано-Франківська
Кравців І.П., Юдкіна Х.
Резерв
Радько Антон
1995
Сумська
Кривохижа Т.В.
Юніорки, 10 км
Суслик Ганна
1996
Івано-Франківська
Шевчук М. М.
 
Філюк Марія
1995
Волинська
Яловик В. Т., Філюк С.
Резерв
Стасюк Тамара
1995
Житомирська
Чернов А.І.,Лисенко М
Чоловіки, 20 км
Дмитренко Руслан
1986
Донецька
Тобіас Д. Ю.
 
Главан Ігор
1990
Київська
Соломін А. В.
 
Лосєв Іван
1986
Донецька
Тобіас Д. Ю.
 
Коваленко Назар
1987
Київська
Коваленко А.
Резерв
Лященко Ігор
1993
Київська
Кудлацька С. Б.
 
Пузанов Костянтин
1991
Закарпатська
Будкевич Г.Б., Тобіас Д.
Чоловіки, 50 км
Сахарук Ігор
1988
Волинська
Яловик В.Т., Казанін О.В. 
 
Казанін Олексій
1982
Донецька
Тобіас Д. Ю., Мазур Є. І.
 
Банзерук Іван
1990
Волинська
Яловик В.Т., Соломін А.В.
 
Будза Сергій
1984
Київська
Шевченко О.М., Шевченко І.
Резерв
Гречковський Андрій
1993
Київська
Шевченко О.М., Кирилов С.
 
Венгловський Олександр
1985
Житомирська
Чернов В.І., Чернов А.І.
Жінки, 20 км
Оляновська Людмила
1993
Київська
Соломін А. В.
 
Кашина Інна
1991
Сумська
Кривохижа М.М.
 
Шумкіна Олена
1988
Донецька
Тобіас Д. Ю., Мазур Є. І.
 
Яковчук Галина
1992
Житомирська
Чернов А.І., Чернов В.І.
Резерв
Яковенко Ольга
1987
Вінницька
Ковенко А.В., Москвін А.Г.
 
Мирончук Валентина
1994
Волинська
Яловик В.Т., Зайченко М.
 
Офіційна делегація
 
Бризгіна Ольга
керівник делегації
Андрущенко Юрій
головний тренер
Соломін Анатолій
старший тренер
Тобіас Денис
тренер
Яловик Володимир
тренер
Діденко Антон
лікар
Піпаєв Володимир
масажист
Фото: Анастасія Марініна