Цюрупінськ вдесяте прийматиме чемпіонат України з кросу

361
Для Цюрупінська, міста в Херсонській області, вже стало хорошою традицією щовесни приймати чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. 2014 рік не буде винятком. Більше того, турнір тут пройде вже вдесяте і відбудеться за підтримки «Самсунг Електронікс Україна Компані».

 
Першим кроком до організації «зимового» чемпіонату України з кросу стало проведення у вересні 2004 року чемпіонату МВС України на Херсонщині. Тоді серед учасників були Сергій Лебідь, в активі якого на сьогодні є дев’ять титулів чемпіона Європи з кросу, та чемпіон світу в приміщенні з бігу на 1500 метрів Іван Гешко.
 
Чемпіонат України з кросу протягом десяти років визнається одним з найкращих турнірів, які проводяться поза стадіоном. Змагання проходять поблизу дослідної станції Цюрупінського лісництва, в 1 км від самого міста. Траса прокладена хвойними та листяними лісами з відкритими ділянками, регулярною системою просік і розвиненою сіткою лісових доріг. Місцевість рівнинна з чисельними дрібними формами рельєфу.
 
Траса чемпіонату виміряна та ліцензована згідно зі стандартами ФЛАУ.
 
Чемпіонат України-2014 почнеться 28 березня об 11:00, урочистою церемонією відкриття. Відразу після її завершення планується прес-брифінг за участю тренерів збірної, представників міської влади та ФЛА Херсонської області. А вже об 11:30 на старт вийдуть дівчата, щоб розіграти медалі на дистанції 1 км.