Визначилися чемпіони України-2014 з напівмарафону

245
12 квітня, у Харкові, визначилися чемпіони України з напівмарафону. Ними стали Роман Романенко та Вікторія Погорєльська.

Романенко, який представляє Дніпропетровську та Закарпатську області, подолав дистанцію 21 км 97,5 м за 1:05.47 год. Другим фінішну лінію перетнув Ігор Гелетій (Івано-Франківська) – 1:05.49 год. Замкнув трійку призерів Сергій Українець з Рівненської області – 1:08.54 год.

У змаганнях жінок переможний дубль оформили харків’янки. Вікторія Погорєльська виграла «золото» (1:12.41 год), а Тетяна Вернигор фінішувала другою (1:12.52 год). Бронзову медаль м. Києву принесла Ольга Скрипак (1:15.35 год).
Попередня статтяУ Миколаєві спорт об’єднав молодь (ФОТО)
Наступна статтяВікторія Хапіліна та Анатолій Бондаренко – чемпіони України з напівмарафону серед молоді