Михайло Медведь: «Вражений ходом реконструкції стадіону «Зірка» в Кіровограді»

335
16 квітня виконавчий директор Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь з робочим візитом відвідав Кіровоград. Разом з президентом ФК «Зірка», генеральним директором ВАТ «Креатив-Груп» Максимом Березкіним і президентом ФЛА Кіровоградської області Геннадієм Заболотним він відвідав стадіон «Зірка», на якому продовжуються роботи по реконструкції арени.

 
«Всі роботи по реконструкції головної арени, легкоатлетичної зони для розминки та тренувального футбольного поля зі штучним синтетичним покриттям йдуть за графіком, і навіть з його випередженням, – повідомив приємну новину Максим Березкін. – Розраховуємо на те, що на основному стадіоні до 1 травня вже буде покладена трава й газон готуватимуть до ігор. Траві потрібен буде ще місяць для того, щоб пустити коріння й прижитися. Якщо говорити про легкоатлетичну складову, то будівельні роботи зараз на тому рівні, коли можна починати бетонування основи для укладання доріжок».
 
Підготувати основу для легкоатлетичних доріжок планують до 10-15 травня, після чого на ній буде укладено покриття Mondo та відбудеться розмітка доріжок. «Після завершення цих робіт стадіон має пройти сертифікацію ІААФ», – додав Березкін.
 
Роботи по легкоатлетичній зоні для розминки й тренувальному футбольному полі з синтетичним покриттям заплановано завершити до кінця травня.
 
«З технологічної точки зору «Зірка» має стати найкращим стадіоном України, адже тут використані найсучасніші технології і найновіші досягнення будівельної і спортивної наук», – зазначив Геннадій Заболотний.
 
Але якщо президент ФЛА Кіровоградської області має нагоду слідкувати за реконструкцією стадіону чи не щодня, то для Михайла Медведя побачене стало справжнім приємним сюрпризом.
 
«Востаннє я був у Кіровограді ще в грудні. Тоді цей грандіозний проект по реконструкції арени був лише на початковій стадії розвитку. Пройшло не так багато часу – а стадіон уже практично не впізнати. Ще трішки – і він перетвориться в повноцінний і висококласний стадіон не лише для футболу, а й для легкої атлетики», – не приховував здивування й враження від побаченого Михайло Васильович.
 
Оглянувши стадіон, Михайло Медведь і Геннадій Заболотний зустрілися з головою Кіровоградської обласної ради Олександром Черноіваненком і в.о. заступника голови Кіровоградської ОДА Вітою Атаманчук. У ході зустрічей вони обговорили стратегію подальшого розвитку легкої атлетики в області, а також обмінялися думками, ідеями та пропозиціями щодо вдосконалення роботи та співпраці в нинішніх умовах. Учасники зустрічей дійшли згоди щодо того, що підтримка спортсменів і тренерів має бути серед пріоритетів у діяльності обласної влади, щоб зберегти найкращі спортивні традиції регіону й мати потужний кадровий потенціал для фізичного виховання підростаючого покоління.
 
«У зв’язку з подіями, які сталися в Криму, зараз ми не можемо використовувати розташовані там спортивні бази. Але ще за часів, коли на півострові все було добре, проект у Кіровограді передбачав будівництво сучасного стадіону, який розглядався як одне з місць для підготовки українських легкоатлетів. Перш за все це стосувалося юнацького та юніорського спорту. Ми планували проведення як змагань, так і навчально-тренувальних зборів, – розповідає Михайло Медведь. – Сподіваюсь, наша співпраця з Кіровоградом і стадіоном «Зірка» буде надзвичайно плідною і корисною для обох сторін».
 
Нагадаємо, що 28-30 червня в Кіровограді заплановано проведення чемпіонату України серед школярів (1997 р.н. і молодших).
Більше фотографій – на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.
Попередня статтяВіталій Матешко розповів представникам ЕА про підготовку до Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби
Наступна статтяВолодимир Охрименко святкує ювілей!