«Герої спортивного року»: Бондаренко – спортсмен року, Мельніченко – сенсація року

291
23 квітня, на НСК «Олімпійський», відбулася щорічна урочиста церемонія «Герої спортивного року». Національний олімпійський України комітет нагороджував найкращих з найкращих у світі спорту за підсумками 2013 року.

 
Легкоатлети претендували на перемогу в п’яти номінаціях. На звання спортсмена та спортсменки року претендували чемпіони світу Богдан Бондаренко та Анна Мельніченко. Обоє були серед номінантів так званої народної премії «Герой українського спорту». Мельніченко була однією з фавориток на звання «Сенсація року», а Віктор Бондаренко увійшов до трійки найкращих тренерів.
 
 
 
Перемогти нашим атлетам вдалося відразу в двох номінаціях – «Спортсмен року» й «Сенсація року». Чемпіон світу та рекордсмен України зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко наразі перебуває на навчально-тренувальному зборі в ПАР, тож нагороду та подарунки за нього отримував президент ФЛАУ Ігор Гоцул. Повернувшись на батьківщину, Богдан знайде для себе багато приємних сюрпризів.
 
Якби під час церемонії вручали нагороду найчарівнішій спортсменці, то чемпіонка світу з семиборства Анна Мельніченко мала б усі шанси повернутися додому ще й з такою перемогою. Отримуючи статуетку й призи за перемогу в номінації «Сенсація року», Анна відзначила: «Я дуже вдячна тренерові, адже без нього всього цього не було б. Вдячна моїм близьким й усім тим людям, які підтримували мене й допомагали. Дуже приємно, що є така церемонія нагородження і що нас цінують не лише за кордоном, а й удома».
 
Попереду у спортсменів новий сезон і, хочеться вірити, нові перемоги й рекорди.
Попередня статтяНа шляху до Кубка світу-2014 зі спортивної ходьби. Руслан Дмитренко
Наступна статтяВідеозвернення Богдана Бондаренка – найкращого спортсмена 2013 року