Тріумфатори Кубка світу зі спортивної ходьби повернулися в Україну

194
Фото Міністерства молоді та спорту України
Фото Міністерства молоді та спорту України
Тріумфатори Кубка світу зі спортивної ходьби повернулися на батьківщину. Не встигли наші атлети з’явитися в залі очікування аеропорту «Бориспіль», як відразу занурили в переможну атмосферу всіх присутніх. Забулося все: і що за вікном ніч, і ранковий літак, і що за спиною виснажливі тренування, змагання і не менш складний переліт. Панували лише радість і подяка всім без винятку атлетам за їхні перемоги, медалі, рекорди, виступи й подаровані емоції.

 
Фото Міністерства молоді та спорту України…Зустріти, без перебільшення, героїв усієї спортивної України приїхали не лише рідні, друзі й журналісти, а й керівники українського спорту: міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, його заступник, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, виконавчий директор ФЛАУ Михайло Медведь, в.о. державного тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник, старший тренер з видів витривалості Євген Мазур…
 
«Кого ви зустрічаєте?» – запитували нас. «Українську збірну зі спортивної ходьби, – відповідали ми. – Вони вперше в історії виграли Кубок світу…» Та не встигали ми перерахувати всі нагороди, як чули у відповідь: «…Так-так, ми чули/бачили/читали. Вони молодці!» Серед зустрічаючих була і сім’я головного героя – Руслана Дмитренка. Дружина, тато і брат з нетерпінням очікували на Руслана, а маленький синочок з бабусею чекав на татка вдома.
 
 
Фото ФЛАУ…Гучні оплески, квіти, обійми, привітання, слова подяки від Дмитра Булатова й Ігоря Гоцула… Все це було сьогодні. Кілька днів атлети зможуть відпочити, а потім повернуться до наполегливих тренувань і підготовки до чемпіонату Європи. Більшість наших тріумфаторів, і Руслан Дмитренко зокрема, до Цюриха виступів не планують. «Я теж не стартуватиму на комерційних турнірах, – розповів володар кубка світу Назар Коваленко. – Мені є над чим працювати. У Тайцані я припустився кількох помилок і був лише десятим. Потрібно їх виправити і зробити так, щоб на п’єдесталі континентальної першості українці стояли не лише на першій сходинці».
 
Ігор Главан до чемпіонату Європи повернеться на свої коронні 50 км. «Ми вирішили поберегти Ігоря, тому у першій половині сезону він виступав на «двадцятці». Але вже в Цюриху знову вийде на старт 50-кілометрової дистанції, – пояснює старший тренер зі спортивної ходьби й особистий наставник Главана Анатолій Соломін. – Як показали змагання, добре, що так зробили. Наші скороходи зуміли виграти «срібло» на 50 кілометрів, а Ігор допоміг нам виграти кубок світу на 20».
 
 
У четвер на радіо «Промінь» заплановано прямий ефір з Анатолієм Соломіним, а вже зараз слідкуйте за новинами на телеканалі XSPORT, який зустрічав команду в аеропорту.
Фото Міністерства молоді та спорту України і ФЛАУ