Львів готується до напівмарафону «Gorgany. Львів 2014»

250
18 травня Львів прийме четвертий щорічний півмарафон «Gorgany. Львів 2014». Цього року учасники зможуть долати на вибір як традиційні для змагань 21 км 197,5 м, так і 7-кілометрову дистанцію.

 
З року в рік львівський півмарафон розростається як соціальна ініціатива, до нього долучаються дедалі більше учасників та партнерів. Основне спрямування такої події не стільки змагання на швидкість, скільки популяризація здорового способу життя, сили та витривалості, роботи над собою. Це і альтернативний відпочинок, і нагода поспілкуватися для активних людей.
 
Маршрут буде прокладений вуличками й парками одного з найкрасивіших міст України. Старт буде дано в центрі, біля Оперного театру, о 10:00. Траса пролягатиме як міським простором, так і зеленими зонами парків Майорівки, Винниківського лісу та Погулянки. Фінішем як для півмарафону, так і для дистанції 7 км буде біля озера за Центром творчості дітей та юнацтва Галичини в парку Погулянка.
 
Очікується, що забіг на 7 км закінчиться до 11:00, а учасники основного забігу фінішують до 13:00.
 
Участь у півмарафоні можуть узяти всі повнолітні мешканці Львова, професіонали й аматори бігу з інших міст та іноземці. Організатори обіцяють спортсменам охайний і добре промаркований маршрут, достатню кількість питної води та контроль медиків. Для переможців у кожній віковій категорії, а також для найстарших учасників забігу передбачені нагороди.
 
Охочі взяти участь у півмарафоні «Gorgany. Львів 2014» можуть зареєструватися на сайті www.lvivmarathon.com до 16 травня або заповнити заявку в магазині Gorgany.com. Прийом додаткових заявок, реєстрація учасників, видача стартових номерів будуть відбуватися на старті змагань з 08.00 до 09.30 18 травня.
За матеріалами www.lvivmarathon.com
Попередня статтяБогдан Бондаренко став героєм «Спортивного интереса»
Наступна статтяРуслан Дмитренко щирою розповіддю про Україну змусив журналіста плакати