Богдан Бондаренко. Перемога у синьо-жовтих кольорах

269
Українець Богдан Бондаренко почав сезон з блискучої перемоги на Seiko Golden Grand Prix у Токіо.

 
Востаннє у змагальний сектор Бондаренко виходив у вересні минулого року. Чемпіон і рекордсмен України, головна зірка легкої атлетики 2013 року вирішив пропустити зимовий сезон і сконцентруватися на підготовці до літніх стартів. Позаду лишилися збори й тренування в Іспанії, Португалії, Італії і ПАР. Попереду – нові турніри й, хочеться вірити, нові перемоги і рекорди. Першу з них здобуто на Seiko Golden Grand Prix.
 
У Токіо глядачі стали свідками справжньої дуелі між чемпіоном світу Богданом Бондаренком і олімпійським чемпіоном Іваном Уховим. Останній два дні тому виграв змагання у Досі (2,41 м), та й зимовий сезон не пропускав. Для Богдана ж у Японії був дебют-2014.
 
Ухов з легкістю долав стартові висоти – 2,15 м, 2,25 м і згодом 2,34 м. Богдан почав змагання вище. З першої спроби йому підкорилися 2,20 м, а от далі довелося витратити час і сили для того, щоб внести певні корективи у стрибки. 2,31 м і 2,34 м Бондаренко взяв з третьої спроби. Але і всі попередні вказували на те, що їх подолання – лише питання часу. Схожа ситуація була і на 2,40 м. І якщо спроби Ухова були відверто невдалими, то Бондаренко з кожним стрибком наближався до перемоги.
 
Свого Бондаренко досяг у третій спробі. У традиційно різнокольорову взутті, цього разу – синьо-жовтому, він над упевнено подолав 2,40 м і тим самим довів: побити світовий рекорд українцеві під силу. У Токіо він навіть виконав одну спробу, але далі вирішив не ризикувати і відклав це завдання до наступного разу.
 
Тим не менш, один рекорд в активі Бондаренка вже є. 2,40 м стали найкращим досягненням за всю історію змагань. Ухов другий (2,34 м).
Попередня статтяМаргарита Дорожон виграла Golden Grand Prix у Токіо
Наступна статтяКалендар міжнародних змагань на 12-18 травня