Розклад юнацького чемпіонату України та чемпіонату України з бігу на 10000 метрів (уточнений)

8
15-16 травня київський НСК «Олімпійський» прийматиме юнацький чемпіонат України та чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. пропонуємо до вашої уваги проект розкладу змагань.

 
Звертаємо вашу увагу на те, що метання відбуватимуться на стадіоні «Атлет» та на олімпійській базі в Конча-Заспі.
 
Розклад змагань
(ПРОЕКТ 13.05 2014р)
 
1-й день, 15 травня. четвер
Біг на 100 м
Юн
10-бор
10.00
Стрибок у висоту
Юн
Кваліфікація
 
 
 
10.00
Штовхання ядра
Дів
Кваліфікація (Атлет)
Сп. ходьба 10 000
Юн
ФІНАЛ
10.15
 
 
 
 
 
 
10.30
Метання диска
Юн
Кваліфік.(Конче-Заспа)
 
 
 
10.40
Стрибок у довжину
Юн
10-бор
Біг на 100 м з/б
Дів
7-бор
11.00
 
 
 
Біг на 400 м
Юн
1-е коло
11.20
Стрибок з жердиною
Дів
ФІНАЛ
 
 
 
11.30
Штовхання ядра
Юн
Кваліфікація (Атлет)
Біг на 400 м
Дів
1-е коло
11,50
Стрибок у довжину
Юн.
Кваліфікація
 
 
 
11.50
Стрибок у довжину
Дів
Кваліфікація
 
 
 
12.00
Метання диска
Дів
Кваліфік.(Конче-Заспа)
 
 
 
12.00
Стрибок у висоту
Дів
7-бор
Біг на 100 м
Юн
1-е коло
12.20
 
 
 
Біг на 100 м
Дів
1-е коло
12.50
Штовхання ядра
Юн
10-бор
Біг на 3000 м
Дів
ФІНАЛ
13.20
 
 
 
 
 
 
13.30
Потрійний стрибок
Юн
Кваліфікація
 
 
 
13.30
Потрійний стрибок
Дів
Кваліфікація
Біг на 3000 м
Юн
ФІНАЛ
13.40
 
 
 
 
 
 
14.00
Штовхання ядра
Дів
7-бор
 
 
 
14.00
Метання молота
Дів
ФІНАЛ (Конче-Заспа)
 
 
 
15.30
Метання молота
Юн
ФІНАЛ (Конче-Заспа)
 
15,30 – Урочисте відкриття змагань
 
 
Нагородження: 15,50 Стр. з жердиною-Дів; Сп.Ходьба 10 000 м; біг на 3000 м Юн. Дів
Біг на 800 м
Юн
1-е коло
16,00
Стрибок у довжину
Юн
ФІНАЛ
 
 
 
16.00
Стрибок у висоту
Юн
10-бор
Біг на 800 м
Дів
1-е коло
16,20
Метання списа
Дів
Кваліфікація (Атлет)
Біг на 200 м
Дів
7-бор
16.40
Стрибок з жердиною
Юн
ФІНАЛ
Біг на 100 м з/б
Дів
1-е коло
17.00
Штовхання ядра
Дів
ФІНАЛ (Атлет)
Біг на 100 м
Юн
1/2 фіналу
17.20
 
 
 
Біг на 100 м
Дів
1/2 фіналу
17.35
 
 
 
Біг на 400 м
Юн
ФІНАЛ
17.50
Стрибок у довжину
Дів
ФІНАЛ
Біг на 400 м
Дів
ФІНАЛ
18.00
 
 
 
Біг на 1500 м
Юн
ФІНАЛ
18,15
Метання списа
Юн
Кваліфікація (Атлет)
Біг на 1500 м
Дів
ФІНАЛ
18.25
Стрибок у висоту
Юн
ФІНАЛ
Біг на 100 м з/б
Дів
ФІНАЛ
18.35
Штовхання ядра
Юн
ФІНАЛ (Атлет)
Нагородження:18.40 Біг на 400 м Юн ,Дів;  Біг на 400 м Юн.Дів;  Біг на 1500 м Юн.Дів;
Біг на 100 м
Юн
ФІНАЛ
18.45
 
 
 
Біг на 100 м
Дів
ФІНАЛ
18,55
 
 
 
Біг на 400 м
Юн
10-бор
19.05
 
 
 
Біг на 400 м з/б
Юн
1-е коло
19.25
 
 
 
Біг на 400 м з/б
Дів
1-е коло
19.45
 
 
 
Нагородження-20.00 Біг на 100м з/б;  100 м Юн.Дів; Стр.у висоту Юн; Стр.у довжину Дів;
Стр з жердиною Юн.
 
2-й день, 16 травня. п’ятниця
 
Біг на 110 м з/б
Юн
10-бор
9.00
Стрибок у довжину
Дів
7-бор
Біг на 200 м
Юн
1-е коло
9.30
 
 
 
Біг на 200 м
Дів
1-е коло
10.20
 
 
 
 
 
 
10.30
Метання диска
Юн
10-бор (Конча Заспа)
 
 
 
10.30
Потрійний стрибок
Юн
ФІНАЛ
 
 
 
10.30
Метання списа
Дів
7-бор (Атлет)
Біг на 110 м з/б
Юн
1-е коло
10.45
Стрибок у висоту
Дів
ФІНАЛ
Біг на 800 м 
Юн
ФІНАЛ
11.00
 
 
 
Біг на 800 м
Дів
ФІНАЛ
11.15
 
 
 
Біг на 200 м
Юн
ФІНАЛ
11.25
 
 
 
Біг на 200 м
Дів
ФІНАЛ
11.35
Метання списа
Дів
ФІНАЛ (Атлет)
Біг на 2000 м з /п  
Юн
ФІНАЛ
11.45
Стрибок з жердиною
Юн
10-бор
Нагородження-11.55 Біг на 200 м Юн.Дів;  Біг на 800 м Юн.Дів;  Потрійний стрибок Юн.
Біг на 2000 м з /п
Дів
ФІНАЛ
12.00
Потрійний стрибок
Дів
ФІНАЛ
 
 
 
12.00
Метання диска
Юн
ФІНАЛ(Конча-Заспа)
Біг на 110 м з/б
Юн
ФІНАЛ
12.15
 
 
 
Сп. Ходьба 5000м
Дів
ФІНАЛ
12.25
 
 
 
Біг на 400 м з/б
Юн
ФІНАЛ
13,00
Метання списа
Юн
ФІНАЛ (Атлет)
Біг на 400 м з/б
Дів
ФІНАЛ
13.15
 
 
 
Біг на 800 м
Дів
7-бор
13,30
Метання списа
Юн
10-бор (Атлет)
 
 
 
13.30
Метання диска
Дів
ФІНАЛ(Конча-Заспа)
Естафета  100+200+300+400
Юн
ФІНАЛ
13.45
 
 
 
Естафета 100+200+300+400
Дів
ФІНАЛ
14,00
 
 
 
Біг на 1500 м
Юн
10-бор
14.30
 
 
 
Нагородження-14.50 Біг на 2000 м зЇп Юн.Дів; 110 м з/б Юн.; 400 м з/б Юн.Дів;
Сп.Ходьба-5000 м; Метання списа Юн, Дів;Потрійний Дів; Висота Дів; 7-бор. 10-бор  Естафети
Біг на 10 000 м
Жін
ФІНАЛ
17.00
 
 
 
Біг на 10 000 м
Чол
ФІНАЛ
18,00
 
 
 
 Нагородження-19.00 Біг на 10000м Жін., Жін.-молодь, Жін.-юніори
                                      Біг на 10000м Чол., Чол.-молод, Чол-юніори
Змагання з метань .  ДП ОНСЦ «Конче-Заспа»
 
1-й день, 15 травня, четвер
 
 
10.30
Метання диска
Юн
Кваліфікація
 
 
12.00
Метання диска
Дів
Кваліфікація
 
 
14,00
Метання молота
Дів
ФІНАЛ
 
 
15.30
Метання молота
Юн
ФІНАЛ
 
Нагородження 16.45Метання молота Дів. Юн.
 
2-й день, 16 травня. п’ятниця
 
 
10.30
Метання диска
Юн
10-бор
 
 
12.00
Метання диска
Юн
ФІНАЛ
 
 
13,30
Метання диска
Дів
ФІНАЛ
 
Нагородження 14.45Метання диска Юн. Дів;