Ігор Гоцул відвідав стадіон «Зірка» в Кіровограді

271
З появою реконструйованого стадіону «Зірка» Кіровоград може стати справжньою легкоатлетичною столицею. Він є наймасштабнішим спортивним проектом нинішнього року в Україні. Про це на брифінгу, присвяченому відкриттю та подальшій ефективній експлуатації стадіону «Зірка», заявив президент ФЛАУ та заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

 
«З часу мого останнього візиту мене вражає той величезний обсяг робіт, що був виконаний. Стадіон набирає обрисів фінальної реконструкції. Сумнівів у тому, що його буде побудовано вчасно, в мене немає. А значить, зовсім скоро Кіровоградщина побачить легку атлетику в усій її красі. Без перебільшення, це наймасштабніший спортивний проект в Україні нинішнього, а можливо і найближчих років. Кіровоград тепер може стати справжньою легкоатлетичною столицею України», – наголосив Ігор Гоцул.
 
Під час брифінгу Ігор Євгенович передав президенту ФК «Зірка» Максиму Березкіну папку з документами на сучасне легкоатлетичне обладнання вартістю декілька сотень тисяч гривень, що привіз із собою. Воно відповідає всім стандартам Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. За словами Гоцула, друга партія надійде найближчим часом: «Воно слугуватиме для проведення змагань різноманітного рівня і допомагатиме будувати спортивну кар’єру юним кіровоградським легкоатлетам і спортсменам з усієї України. Зводити такі об’єкти в Україні в такий час – спортивний і громадянський подвиг. Це приклад іншим областям».
 
Президент ФК «Зірка» Максим Березкін, який взяв на себе всі фінансові витрати, запевнив, що реконструкцію стадіону буде завершено вчасно:«Ми йдемо наміченими строками і нікого не підведемо».
 
Після завершення усіх робіт стадіон «Зірка» отримає міжнародну сертифікацію, яка дозволятиме проводити на ньому змагання найвищого рівня, крім Олімпійських ігор і чемпіонатів світу серед дорослих спортсменів. Офіційне відкриття об’єкту відбудеться вже в липні.
Попередня статтяДень народження святкує Віктор Бураков!
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд на телеканалі XSPORT