Українські легкоатлети подарували дітям справжнє свято спорту

233
1 червня на НСК «Олімпійський» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбувся всеукраїнський фестиваль видів спорту «Sports exhibition-2014». Однією з найцікавіших для гостей локацією була легкоатлетична.

 
Для наймолодших учасників найзахоплюючим заняттям було погратися в «Дитячу легку атлетику». Вчителі фізичного виховання ліцею «Лідер» на чолі з Ліаною Копиловою розповідали діткам, як правильно виконувати ті чи інші вправи. Досить швидко до них приєдналися й атлети національної збірної команди України – Віктор Кузнецов, Анна Тітімець, Олександр П’ятниця, Еміль Ібрагімов, Сергій Смелик, Ігор Бодров і Віталій Корж. Яскраве обладнання не лишило їх байдужими, й крім підказок діткам вони й самі неодноразово стрибали в довжину, бігали з бар’єрами й метали «спис». А естафета у їхньому виконанні стала справжньою прикрасою свята.
 
 
Також всі бажаючі могли перевірити свою швидкість, яка фіксувалася спеціальним обладнанням. І, звісно, кожен міг спробувати бодай дотягнутися до планки на висоті національного рекорду зі стрибків у висоту – 2,41 м. Поряд був і його автор, Богдан Бондаренко. Щоправда, цього разу лише його картонна копія.
 
Приємно, що свято спорту відвідали як легкоатлети зі своїми сім’ями, так і люди, які принаймні до цього дня не були пов’язані зі спортом. Задоволеними залишилися всі. Хочеться вірити, що після таких емоцій дітки самі проситимуть своїх батьків відвести їх займатися легкою атлетикою.
Попередня статтяДень народження святкує Володимир Голубничий!
Наступна статтяСтартував командний чемпіонат України з легкої атлетики