Еміль Ібрагімов – про перемогу естафети 4х100 метрів на командному чемпіонаті України

457
Еміль Ібрагімов у складі української національної естафетної команди 4х100 метрів виграв командний чемпіонат України (38,88 с). Еміль традиційно біг на першому етапі. Далі естафету підхопили Сергій Смелик, Ігор Бодров і Віталій Корж відповідно.

 
Після фінішу Ібрагімов поспілкувався з телеканалом XSPORT.
 
«38,88 с – не найкращий наш результат. Але були складні перельоти на й з чемпіонату світу з естафетного бігу. Я став на перший етап – і стан був далекий в ідеалу, але бігти все одно було потрібно. Це була перевірка, зайвий старт нам не завадить, – розповідає Еміль Ібрагімов. – За кілька днів у нас буде навчально-тренувальний збір, ми готуємося до командного чемпіонату Європи. Будемо дуже старатися встановити там національний рекорд».
 
За словами Еміля, в Києві, після двох стартів на 100 метрів і двох на 200 метрів, хлопці вирішили не ризикувати при передачі естафетної палички. Але на командному чемпіонаті Європи без цього буде складно обійтися: «Ми прагнемо показати в Німеччині вищий результат. І розуміємо, що якщо хочемо потрапити до призової трійки, потрібно ризикувати».