Олімпійський день з «Дитячою легкою атлетикою»

204
Минулого вік-енду за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбувся Олімпійський день, активну участь в якому взяла Федерація легкої атлетики України.

 
Свято вже багато років проводиться в усьому світі й присвячене заснуванню Міжнародного олімпійського комітету. Не став винятком і Київ.
 
Святкування почалися 20 червня біля Київського палацу дітей та юнацтва. Саме там Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Міністерства молоді та спорту України провів «Веселі старти» в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх у парках і скверах».
 
Однією з найбільш захоплюючих локацій для дітлахів стала легкоатлетична. Завдяки програмі «ІААФ Дитяча легка атлетика» всі присутні відчули на собі дух боротьби, змагаючись в естафетах з бар’єрного бігу та вправ на координацію, а також перевірили свої навички зі стрибків у довжину та метань.
 
 
А вже 21 червня Олімпійський день завітав на Оболонську набережну. Святкували скрізь: і на землі, і у воді і навіть у повітрі. І «Дитяча легка атлетика» також не залишила байдужими присутніх.