Ганна Гацько-Федусова встановила рекорд України з метання списа

430
Кіровоградський стадіон «Зірка» побачив перший національний легкоатлетичний рекорд. Героїнею чемпіонату України стала метальниця списа Ганна Гацько-Федусова. Спортсменка з Запорізької області у четвертій спробі показала результат 67,29 м. Попереднє найкраще досягнення країни належало Вірі Ребрик (66,86 м).

Олена Сідорська перемогла на дистанції 800 метрів (2.03,44 хв). Анастасія Ткачук була другою, у чотирьох сотих секунди позаду. Серед чоловіків переміг Віктор Тюменцев (1.48,10 хв). У двох сотих секунди позаду В’ячеслав Олішевський.

Віктор Ястребов (16,18 м) і Руслана Цихоцька (14,20 м) стали чемпіонами України з потрійного стрибка.

Переможці та призери чемпіонату України крім медалей та дипломів отримали також подарунки від ООО «Топ Косметикс» – охолоджуючі напульсники Energicer.

З усіма результатами можна ознайомитися на сайті чемпіонату України. Там ви також знайдете фотографії зі змагань.