Наталія Строгова: «Ми ще покажемо зуби в естафеті»

267
На дебютному чемпіонаті Європи Наталія Строгова зуміла пробитися до півфіналу з бігу на 200 метрів. Пройти ще далі їй поки що не вдалося, але основну ставку українка робила не на індивідуальний вид. Попереду в неї і наших дівчат естафета 4х100 метрів.

 
«Дуже хотілося на такій хорошій арені встановити особистий рекорд, але чомусь не вдалося. Я два місяці працювала без тренера, він лишився в Луганську. У самої ніби й непогано виходило, але це дещо інше, – розповідає Наталія після фінішу. – Зазвичай чим більше я бігаю, тим вищі результати показую. Але цього разу щось пішло не за сценарієм. Проте попереду ще є естафета. Вона в нас була, буде і залишається дуже сильною Багато хто в нас уже не вірить, оскільки склад змінився. Але ми ще покажемо свої зуби! Не дозволимо про нас забувати й скидати з рахунків.
 
Розганятиме естафету Ксенія Карандюк. У неї ще немає досвіду, раніше вона взагалі бігала 400 метрів. Тому, щоб не ризикувати, поставили її на перший етап. Далі бігтиму я. А завершуватимуть дистанцію найдосвідченіші в нашій четвірці дівчата – Олеся Повх і Наталія Погребняк».
Попередня статтяЧемпіонат Європи-2014. Третій день, вечірня програма
Наступна статтяНаталія Пигида: «Пріоритетом на чемпіонаті Європи була й залишається естафета»