Чемпіонат Європи-2014. Прев’ю четвертого дня

264
Напередодні Україна виграла першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики. «Срібло» нашій країні принесла Людмила Оляновська зі спортивної ходьби на 20 км.

Четвертий день змагань почнеться о 10:00 за київським часом фіналом зі спортивної ходьби на 50 км. Україну представлять рекордсмен країни Ігор Главан і срібні призери Кубка світу в команді Олексій Казанін і Іван Банзерук.

На стадіоні програма почнеться об 11:04 кваліфікацією зі штовхання ядра серед жінок. Вболіватимемо за Ольгу Голодну. Кваліфікаційний норматив для виходу в основне коло змагань – 17,50 м.

Об 11:35 почнеться кваліфікація зі стрибків у висоту. Ірина Коваленко виступить у групі А, Оксана Окунєва й Ірина Герщанеко – у групі В. Кваліфікаційний норматив – 1,94 м.

О 12:30 за вихід в основне коло змагань з метання диска боротиметься Наталія Семенова. Кваліфікаційний норматив – 57,50 м.

О 12:40 стрибками в довжину почнеться другий день в змаганнях семиборок. Після першого дня Анастасія Мохнюк йде п’ятою. Аліна Фьодорова знялася зі змагань через травму. Метання списа й 800 метрів на багатоборок чекатимуть у вечірній частині програми.

О 12:50 за вихід до фіналу з бігу на 1500 метрів боротиметься Станіслав Маслов. Формула виходу – по чотири перші атлети з забігу й ще чотири за часом.

***

О 20:10 у фіналі з бігу на 400 метрів уболіватимемо за Ольгу Земляк. Слідом за нею, о 20:25, на старт вийде Наталія Прищепа, щоб поборотися у вирішальному колі з бігу на 1500 метрів.

О 20:46 почнеться один з найбільш очікуваних фіналів чемпіонату – зі стрибків у висоту. У секторі боротимуться всі три українці – чемпіони світу різних років Богдан Бондаренко й Юрій Крімаренко та бронзовий призер чемпіонату світу в приміщенні Андрій Проценко.

Програму четвертого дня змагань о 22:49 завершить фінал з бігу на 200 метрів. І тут тримаємо кулаки за Сергія Смелика.