Денис Нечипоренко: «Суперництво зі Станіславом Мельниковим спонукає до особистих рекордів»

235
На дебютному чемпіонаті Європи Денис Нечипоренко дійшов до півфіналу змагань з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Своїм виступом він залишився задоволеним, проте зізнався, що сезон був поділений на дві різні частини.

 
«На чемпіонаті Європи намагався викластися на сто відсотків, віддавав усі сили. У півфіналі мене трішки не вистачило на фініші, почав «підсідати». Потрібно було б підніматися на стопі. Але одна справа, коли ти попереду і можеш трішки розслабитися, і зовсім інша, коли наздоганяєш. Ще інколи припускаюсь помилки, починаючи затискатися в такі моменти. Проте своїм виступом у Цюриху загалом залишився задоволений, – розповів Денис Нечипоренко. – Цьогорічний сезон можна поділити на дві частини. Командні чемпіонати України і Європи не дуже вдалися, були проблеми з ритмом. Але з середини липня, зі старту в Києві, все пішло краще. Мені вдалося добре відпрацювати все заплановане і в значно ліпшій формі підійти до змагань.
 
Чемпіонат Європи дозволив набратися неоціненного досвіду. Цього року у мене було три закордонні старти, це поки що найбільше в кар’єрі. Мені вдалося позмагатися з дуже сильними атлетами. До того ж після травм повернувся Станіслав Мельников. Ми з ним товаришуємо, він імпонує мені як людина. І в суперництві з ним і народжуються мої особисті рекорди. Попередній я встановив у 2012 році, коли змагався зі Стасом. Минулого року не зміг його поліпшити. І от варто було Мельникову повернутися на чемпіонат України, як я показав особистий рекорд».
Фото: Михайло Масловський, isport.ua