Саладуха захистила титул чемпіонки Європи, Тітімець виграла «срібло»

244
Після п’яти днів змагань збірна України піднялася на шосту сходинку медальної таблиці. Сьогодні наші спортсмени додали до скарбнички нагород «золото» та «срібло».

 
Ольга Саладуха захистила титул чемпіонки Європи з потрійного стрибка. «Золото» континентальної першості їй приніс результат 14,73 м, найкращий у нинішньому сезоні.
 
Анна Тітімець виграла срібну медаль чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами. При цьому Анна встановила особистий рекорд – 54,56 с.
 
Українки в складі Ксенії Карандюк, Наталії Строгової, Олесі Повх і Наталії Погребняк упевнено вийшли до фіналу з естафетного бігу 4х100 метрів. Наші дівчата фінішували другими в своєму забігу (43,37 с), що гарантувало вихід до вирішального кола змагань.
 
У кроці від фіналу зупинилася наша чоловіча четвірка 4х100 метрів у складі Романа Кравцова, Сергія Смелика, Віталія Коржа й Еміля Ібрагімова. З результатом 39,03 с вони дев’яті.
 
Українки в складі Дарини Приступи, Ольги Ляхової, Анни Рижикової і Христини Стуй виграли свій забіг в естафеті 4х400 метрів (3.28,18 хв) і вийшли до фіналу чемпіонату Європи.
 
На жаль, без української команди пройде фінал з естафетного бігу 4х400 метрів серед чоловіків. Наша четвірка в складі Віталія Бутрима, Євгена Гуцола, Данила Даниленка та Володимира Буракова була дискваліфікована.