Саладуха захистила титул чемпіонки Європи, Тітімець виграла «срібло»

8
Після п’яти днів змагань збірна України піднялася на шосту сходинку медальної таблиці. Сьогодні наші спортсмени додали до скарбнички нагород «золото» та «срібло».

 
Ольга Саладуха захистила титул чемпіонки Європи з потрійного стрибка. «Золото» континентальної першості їй приніс результат 14,73 м, найкращий у нинішньому сезоні.
 
Анна Тітімець виграла срібну медаль чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами. При цьому Анна встановила особистий рекорд – 54,56 с.
 
Українки в складі Ксенії Карандюк, Наталії Строгової, Олесі Повх і Наталії Погребняк упевнено вийшли до фіналу з естафетного бігу 4х100 метрів. Наші дівчата фінішували другими в своєму забігу (43,37 с), що гарантувало вихід до вирішального кола змагань.
 
У кроці від фіналу зупинилася наша чоловіча четвірка 4х100 метрів у складі Романа Кравцова, Сергія Смелика, Віталія Коржа й Еміля Ібрагімова. З результатом 39,03 с вони дев’яті.
 
Українки в складі Дарини Приступи, Ольги Ляхової, Анни Рижикової і Христини Стуй виграли свій забіг в естафеті 4х400 метрів (3.28,18 хв) і вийшли до фіналу чемпіонату Європи.
 
На жаль, без української команди пройде фінал з естафетного бігу 4х400 метрів серед чоловіків. Наша четвірка в складі Віталія Бутрима, Євгена Гуцола, Данила Даниленка та Володимира Буракова була дискваліфікована.