Відео зустрічі українських легкоатлетів з чемпіонату Європи

278
18 серпня збірна України з легкої атлетики повернулася на Батьківщину в ранзі справжніх героїв. Наші спортсмени виграли на чемпіонаті Європи вісім нагород, дві з яких золоті, й посіли в медальній таблиці сьому сходинку.

 
Чемпіон Європи зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко прилетів до України раніше. Його в аеропорту «Бориспіль» зустрічали телеканали XSPORT і 24.

 

 
Основна група атлетів прибула до України 18 серпня. Серед них чемпіонка Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха, срібні призери змагань Андрій Проценко (стрибки у висоту), Анна Тітімець (400 метрів з бар’єрами), Людмила Оляновська (спортивна ходьба, 20 км), Ольга Земляк (400 метрів та естафета 4х400 метрів), Наталія Пигида, Христина Стуй, Анна Рижикова, Ольга Ляхова й Дарина Приступа (всі – 4х400 метрів) і бронзовий призер з бігу на 200 метрів Сергій Смелик.
 
На наших атлетів чекали як представники телебачення, так і представники друкованих ЗМІ. Відеосюжети зустрічей пропонуємо вашій увазі.

 

 

З 20:50 хв:

 

Сюжет телеканалу XSPORT: http://xsport.ua/video/104735/
 
Телеканал «1+1» не  оминув увагою патріотизм українських легкоатлетів у Цюриху і вже наступного дня після їхнього повернення підготував спеціальний сюжет.

 

 

Попередня статтяРезультати виборів до Комісії атлетів ЕА
Наступна статтяЧетверо українців вийшли у фінали А юнацьких Олімпійських ігор